{if 0} {/if}

עורכי דין מנוסים בדיני עבודה מנהלים את הפורום הגדול בישראל לזכויות עובדים ודיני עבודה...
פורום זכויות עובדים ודיני עבודה Work Rights
×
x

כלים לחיפוש עבודה


פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 (343) דירוגים | דירוג ממוצע (5)
5 stars - based on 343 reviews

נושא
מחבר
תאריך ושעה

מאבטחת
27/03/2019 01:08
היי אני עובדת כמאבטחת שנתיים וחצי בחברת קבלן .
עובדת שעתית יום עבודה שלי הוא 8 שעות ומקבלת בין 5 ל6 ימי עבודה בשבוע.
בפורים 5 ימים ישבתי בבית כי לטענת המעסיק אין עבודה ואני משתמשת בימים אלו בחופשה השנתית שצברתי.

אך בפסח גם שבועיים לא תהיה עבודה.
מה זכותי לגבי תשלום בעבור ימים אלו?
אין לי ימי חופשה שנתית לתשלום ומצד שני המעסיק תשובתו היא שאין לו עבודה לספק לי או אולי אם תהיה עבודה רק 5 ימים או פחות מתוך 14 ימים הוא יספק לי
26/03/2019 22:06
שלום רב,
אודה לקבלת הכוונה משפטית בנושא של חישוב ותשלום עבור חופשת המחלה.
תיאור המקרה: עובד שכיר במשרה מלאה, 5 ימים בשבוע עבד יום עבודה מלא ביום חמישי, ולאחר מכן באותו יום ביקר אצל רופא וקיבל חופש מחלה מאותו יום חמישי עד יום חמישי הבא, סך הכל 8 ימי מחלה.
השאלה: האם מעביד אמור להתחיל את ספירת ימי המחלה מיום חמישי וכתוצאה מכך יום ראשון בשבוע הקרוב ישולם לפי 100%, או שהחישוב יתחיל רק מיום שישי ויום הראשון בשבוע הקרוב ישולם לפי 50% ויתרת הימים לפי 100%.
תודה רבה מראש.
מריה קרייטמן
26/03/2019 13:38
במהלך עבודתי זומנתי ליום מילואים שלבסוף בוטל, באותו היום הופנתי למיון עקב מצב בריאותי וקיבלתי ימי מחלה שנמשכו לאשפוז והעדרות של כשבועיים מהעבודה.
כאשר סיימתי את ימי המחלה וחזרתי לעבודתי היה לי מחליף והבוס שלי ערך לי שימוע והודיע לי שאני מפוטר עקב חוסר אמינות. האם יש משהו שעלי לעשות ?
26/03/2019 12:56
שאלה למי שמבין בכל עניין עבודה באבטחה: התחלתי לעבוד בחברת אבטחה כדי לחדש את התעודת סמכויות שלא הייתה בתוקף אילצו אותי לעבור קורס 6 ימים מהתחלה, חברת האבטחה הגישו אותי לקורס אבל ביום האחרון של הקורס המדריך הכשיל אותי על שטויות, חשבתי שהמעסיק יתן לי גיבוי (כי מאחורי הגב של המדריך הוא אמר שאני צודקת לגמרי וזה באמת לא היה תקין ושאיפלו אותי בגלל שהייתי אישה יחידה בקורס של רק גברים) אבל לא כך קרה הדבר. אמר לי שלא צריך לעשות הקורס ושאני אעבוד כמאבטחת אירועים, הסברתי לו כי איני יכולה מאחר ואני סטודנטית שלומדת בערבים לכן רציתי מאבטחת בתי ספר רק בבוקר, הוא אמר שמבחינתו אני מסרבת עבודה ביקש שאני אכתוב לו מכתב כי איני רוצה להמשיך לעבוד!
השאלה שלי היא האם המעסיק חייב לשלם לי את הקורס למרות שלא עברתי? האם הוא עדיין חייב לשלם לי את הימים שהגעתי לקורס והשקעתי מעצמי גם בנסיעה מחוץ לעיר? האם שברתי את החוזה של התחייבות של שנה (בדרך כלל ההתחייבות זה על מעבר של קורס)? אשמח לתשובות.... תודה
26/03/2019 12:45
שלום לכולם , יש לי שאלה שפונה לעו"ד לענייני עבודה.

אני בחופשת מחלה עד מחר והודעתי למנהלת שלי שאני חוזרת יום רביעי לעבודה והיא ענתה לי שמכיוון שהסידור כבר מוכן אז שאחזור ביום שישי , הדאלה שלי היא האם אני יכולה להוציא 2 ימי מחלה נוספים לרביעי וחמישי (כדי שיהיה לי רצף של המחלה ) למרות שהודעתי לה שאניי יכולה לחזור ביום רביעי ?
26/03/2019 12:39
ילדתי לפני חמישה חודשים.

תיכננתי לחזור לעבודה אחרי חצי שנה (בראשון למאי) אך המעסיק ביקש ממני לחזור למשרה חלקית כבר בחודש אפריל כלומר לאחר חמישה חודשים. הסכמתי לחזור לפעמיים בשבוע.

1. היום דיברתי עם מנהלת כ"א בחברה ואמרתי לה שחזרתי מבחינתי מותנת בדחיית ההטבה של שעת ההנקה בחודש כך שתתחיל במאי כמתוכנן ולא בחודש אפריל. היא אמרה שתבדוק

2. מנהלת כ"א ביקשה שאחתום על טופס הסדרת היתר לפי חוק העסקת נשים ובנוסף שאנסח מכתב בו אני מצהירה שהפגיעה בהיקף המשרה נעשית לבקשתי ובהסכמתי.

האם הבקשה שלי לדחות את שעת ההנקה לגיטימית? האם אני חושפת את עצמי למשהו לא רצוי במידה ואני חותמת על הטופס ומנסחת את המכתב?

תודה מראש
26/03/2019 07:28
ראש העיר שלנו החליט בעקבות התייעצות עם פיקוד העורף והמצב הבטחוני לבטל את הלימודים האם אני זכאית לתשלום בגין יום העבודה שביטלתי?
25/03/2019 22:01
שלום ,
ניסיתי לברר האם אני זכאית לקבל את מרכיב הפיצויים שהופרש כל חודש ע״י המעסיק וראיתי שהדעות חלוקות.
אם אני מתפטרת לאחר מס׳ שנים בעבודה אני זכאית לקבל את את מרכיב הפיצויים שהופרש ע״י המעסיק לקרן הפנסיה?
האם יש צורך בהחתמת המעסיק על אישור והאם הוא יכול להתנגד לחתום?
אני לא חתומה על סעיף 14.
25/03/2019 20:03
שלום.
אני מלווה בהסעות בגן חינוך מיוחד דרך העירייה. עובדת קצת יותר משנה.
בשנת הלימודים הקודמת עשיתי 13 ליוויים בשבוע. והשנה אני עושה רק 8 ליוויים בשבוע.
בתחילת שנת הלימודים (09/2018) דיברתי עם המזכירה של המשרד האחראי על השיבוצים ואמרתי שאני רוצה עוד ליוויים.אף אחד לא חזר אליי בנושא.
שאלתי היא האם אני יכולה להתפטר בגין הרעת תנאים? האם אני זכאית לפיצויים?
25/03/2019 14:52
עבדתי בסוכנית ביטוח כשלושה חודשים בתחילת עבודתי סוכם על תשלום של 45 שח לשעה לאחר כשבועים הורד לי השכר ל40 לתקופת נסיון לאחר מכן המנהל שלי ואני דיברנו כל זה שאתפטר ואתן לו שבועים נוספים יומים לאחר החלטה החליט שלא רוצה שאמשיך לעבוד ואנחנו לא סגרנו על תאריך של סיום העסקה שלי ואני רוצה לדעת אם התפטרות נחשבת ? או שבעצם הוא מפטר אותי
בלי קשר ללדעת מה הזכויות שלי וכמה צריך לשלם במידה ומחליט שלא אמשיך לעבוד כי כרגע אני בלי עבודה
דבר נוסף היה אמור להיות לי שימוע על זה שקיללתי וגם הוא עדין לא נערך . מה שאני מנסה להבין זה האם אני זכאית למכתב פיטורים
25/03/2019 16:26
שלום אלי

שאלתך לא ממש ברורה ובכל מקרה,
לא ניתן לכפות על עובד להתפטר או להגיש מכתב התפטרות - אם המעסיק רוצה, הוא יכול לפטר אותך בכל שלב בכפוף לקיום הליך פיטורים תקין.

בהצלחה
25/03/2019 17:58
שאלתי היא האם התפטרות שלי בעל פה נחשבת ? כי לא סיכמנו על יום הפסקת עבודה שלי והוא זה שאמר לי לא להגיע אז הכוונה אם אני זאת התפטרתי ? או שמגיע לי מכתב פיטורים ? והאם הוא צריך לשלם לי על הימים שאני לא עובדת (3ימי עבודה )
25/03/2019 16:56
עבדתי 5 חמישה חודשים במקום מסוים, פוטרתי ללא שימוע וללא הודעה מוקדמת.

דיברנו עם המעסיקה והיא אמרה שתשלם לי 5 ימי הודעה מוקדמת על כל חודש שעבדתי. היום היא שלחה הודעה שהיא דיברה עם הממונים עליה והם אמרו שלא מגיע לי שימוע ואת הכסף של החמישה ימי עבודה כי הייתי עובדת זמנית ולא קבועה. חוקי? הגיוני? בגלל שעבדתי רק חמישה חודשים לא מגיע לי מה שמגיע ע״פ חוק?
25/03/2019 16:55
היי, עבדתי בקלפיות בבחירות המקומיות יום אחד שהשכר עבורו נע סביב 500 ש"ח. המפלגה שהייתה אמורה לשלם לא נבחרה ועברה כמעט חצי שנה וטרם התקבל השכר. ישנה דרך משתלמת לתבוע מאחר ואני סטודנטית ללא אמצעים? אשמח לעצות כלשהן או מידע בנושא. תודה:)
שימוע
25/03/2019 15:14
שלום אני עובד עבדתי אצל מישהיא לפני שניתיים למשך 7 חודשים והוא פטר אותי בלי שימוע בלי כלום מעכשיו לעכשיו
וישבתי בביתכמה חודשים
אחרי חיפש עבודה אחרת לא מצאתי בגלל שאני סטודנט ולא כל עבודה מתאימה לי הלכתי אליו ובקשתי ממנו לחזור
אמר לי אין בעייה אבל תכלה חודשיים אני לא צריך עובדים עכשיו
התברר בסוף שהוא רצה את החודשיים בגלל שיפריד 6 חודשים בין התקופה הישנה ובין החדשה
אני עכשיו הגעתי ל 9 חודשים עבודה ומרגיש שהוא מנסה לפתר אותי ועסה לי שימוע בלי סיבה שאני לא אגיע לשנה עבודה
מהאני אוכל לעשות ?
אני יכול לתבוע אותו?
RE: שימוע
25/03/2019 16:25
שלום לך

אסור לפטר עובד ללא שימוע ואם זה אכן המצב, פנה לקבלת ייעוץ משפטי פרטני בטרם תקבל החלטה אם להגיש תביעה כנגד המעסיק.

בהצלחה
25/03/2019 14:07
היי, ילדתי החודש והמעסיק מילא את הטופס של ביטוח לאומי וציין שם את משכורת מרץ. כעת אני צריכה להגיש את הטופס לביטוח לאומי, אבל במקום שבו צריך לצרף תלושי שכר, אין לי את התלוש של מרץ. מה לעשות? האם אני יכולה לתת תלוש של חודש מוקדם יותר ממה שציין המעסיק? או שאני חייבת לחכות כעת ל-10 לאפריל עד שאקבל את התלוש?
25/03/2019 14:05
הי,

באוגוסט האחרון התפטרתי כשהייתי בשבוע 10 להריון (עבדתי במקום העבודה 4 שנים), חתמתי אבטלה וילדתי לפני כחודש. כשנכנסתי לאתר הביטוח הלאומי לאחר הלידה ראיתי שנפתחה לי אוטומטית בקשה לדמי לידה והיום כשרציתי להתעדכן כתוב לי שלא אושרה לי תביעת דמי לידה מכיוון שלא הפסקתי לעבוד בהיותי בהיריון. איך אני מערערת על כך?
18/03/2019 15:42
בן זוג שלי סובל 5 חודשים מפריצת דיסק בעמוד השידרה הצווארי וגם הרופא רשם לו שעקב התדרדרות במצב יהיה חייב לעבור ניתוח בעמוד השידרה. לעבודה שלח מכתב התפטרות עקב מצבו הבריאות ובכדי לקבל מהם פיצויים וחודשים שהמעסיקים מושכים אותו ומסרבים לשלם לו את המגיע לו. בינתיים 5 חודשים שהוא ללא הכנסה וגם לא יכול לחתום אבטל כי לא נותנים לו אישור על הפסקת עבודה. בינתיים מצא משרה מהבית בו לא נדרש ממנו לעבוד פיזית אך השאלה שלי אם יכול לעבוד בעבודה אחרת כל עוד נחשב שכיר במקום אחר (חשוב לציין שלא מקבל מהם שכר ולא ימי מחלה ולא מפרישים לו גם כספים לביטוח לאומי.
25/03/2019 11:45
שלום מורן

מומלץ לפנות בהקדם האפשרי לעורך דין שיטפל בנושא התשלומםי המגיעים לבן זוגך מהמעסיק לשעבר.

בהצלחה
18/03/2019 15:41
שלום אשמח ליעוץ בנושא עבודה וקצבת נכות.

התגלה לי רק השבוע כי כל אדם אשר מקבלת קצבת נכות ועובד צריך להגיש למעסיק שלו אישור על קבלת קצבת נכות כדי שהמעסיק לא ישלם עליו ביטוח לאומי כי למקבל הקצבה יש פטור.

אני לא ידעתי זאת ולאורך השנים קיבלתי קיבצה ועבדתי עם תלוש שירד הביטוח לאומי.

שאלתי היא כזו הבנתי מהפקידה של ביטוח לאו י כי אני רשאית לדרוש החזר רטרואקטיבי 7 שנים אחורה...פניתי למעסיקים הקודמים עם ההסבר ואישורים רלוונטים.
שאלתי האם יש הגבלה של זמן בו הם צריכים לתת את המענה שאכן קיבלו את טענתי והם צטפלים בהחזר? או שיש להם אפשרות לגרור אותי עם הזיכוי שמגיע לי? תודה לעונים.
25/03/2019 11:44
שלום קרן

על פניו ולפי הנתונים העולים משאלתך צריכה להיות לך יתרת זכות גבוהה במוסד לביטוח לאומי ואין כל סיבה שלא תקבלי החזרים מהמוסד. זה קורה לא מעט.

בהצלחה
18/03/2019 14:47
היי, אשמח לעזרה

אחרי שנתיים רצופות של עבודה , עזבתי היום את העבודה כשאני בהריון וצריכה ללדת באוגוסט.
האם אני אקבל דמי לידה?
הגשתי קורות חיים למשרה חלקית, אז אם במקרה יקבלו אותי (יש לי הרגשה שההריון יפריע) אז איך יחושבו דמי הלידה כי בכל השנתיים קיבלתי משכורת של משרה מלאה ועכשיו תהיה משכורת נמוכה בהרבה פחות?

תודה רבה
25/03/2019 11:43
שלום אווה

יש באתר זה מדריך ארוך ומפורט בנושא חופשת לידה וכחלק ממנו, הסבר מפורט על הזכאות לדמי לידה. ממליץ לך לקרוא את המדריך שכן הוא כולל מידע רב וחשוב שיסייע לך בעתיד הקרוב.

בהצלחה
18/03/2019 12:46
שלום,
אני עובדת 9 שנים בחברה.
4 ימי עבודה בשבוע. סה"כ 30.5 שעות בשבוע.
מקבלת שכר חודשי.
כמה ימי חופשה נטו מגיע לי לשנה ?
תודה מראש
25/03/2019 11:42
שלום סולי

יש באתר זה כתבה מפורטת המסבירה על צבירת ימי חופשה לעובדים שכירים. ממליץ לך לקרוא אותה ולפי הנתונים שבכתבה תוכלי לחשב בדיוק מה מגיע לך.

בהצלחה
24/03/2019 13:35
אני כרגע מחכה לזימון לוועדת אי כושר נכות ובחודשים האחרונים אני מקבל הבטחת הכנסה.

שלחו אותי לתוכנית בשם מעגלים שזה בעצם פעם בשבוע הולכים למאמן אישי ומנסים למצוא דברים שקשורים לתעסוקה וכו'..

אני מרגיש שאני קורס, אני בזמן האחרון יוצא כל הזמן מהבית, ביום שני אני חותם בלשכה, בשלישי יש לי שיחת טיפול וברביעי השיחה עם המאמן האישי מלשכת התעסוקה.

אני לא יודע מה קשה להם להבין, אני אחרי וועדת אי כושר בלשכת התעסוקה ונתנו לי פטור זמני עד אפריל ועכשיו שלחו אותי לזה ואם אני מסרב אני לא אקבל קצבה...

קשה לי זה עמוס לי מדי ונתתי להם מכתבים כמה מכתבים, חלק אומרים שאני לא מסוגל לעבוד בשוק החופשי אלא בשוק המוגן דרך סל שיקום(שאין לי כרגע) ומכתב חדש שאומר שאני לא מסוגל לעבוד בגלל דיכאון והפרעות אישיות ועוד כמה דברים נפשיים ושאיבדתי את הכושר להשתכר.

אז למה לעזאזל מתנכלים, כאילו מה הם רוצים שאוותר על הקצבה היחידה שכרגע אני חי איתה? בלי הקצבה הזאת לא יהיה לי כלום..

מה עליי לעשות?

אפשר להגיש סירוב ואז ערר על הסירוב ולרשום שם מטעמי בריאות ולהסביר להם?

הם יקבלו את הטענה שלי?

כי באמת קשה לי לצאת בחוץ וכל רגע שאני בחוץ רק מחמיר את הבעיה שלי ואני פוחד שאני אצטרך לחזור לאשפוז.
25/03/2019 11:40
שלום קים

לעניות דעתי עליך לפנות לקבלת ייעוץ משפטי פרטני ועדיף בכלל, להיות מיוצגת על ידי עורך דין מול הוועדה של המוסד לביטוח לאומי. לא ניתן לתת מענה מלא לשאלתך מעל גבי פורום אינטרנטי.

בהצלחה
24/03/2019 14:02
שלום,

מעוניינת לייעוץ לגביי דיני עבודה ברשותכם

בן זוגי עבד בחברת קבלן במשך 10 חודשים, לאחר חצי שנה כמתבקש בחוק המעסיק היה אמור להפקיד קרן פנסיה, הדבר לא נעשה וכמסתכםנמזה לא שולם 4 חודשים פנסיה עבורו, פנינו למעסיק והמעסיק טען שההפקדה חד פעמית לקרן פנסיה שהיא תפתח היא לא עושה, ולכן התבקש ממנו לפתוח בעצמו קרן פנסיה ולתת לה את הפרטים ושהיא תפקיד ברטרו, נאמר בנוסף שמה שעליה לשלם הוא 6 אחוז מהשכר לכל חודש.האפשרות שנייה שהציע המעסיק היא שהסכום שאמור להפקיד לפנסיה יופקד במקום זאת כחלק מתלוש השכר החודשי.

האם הדבר חוקי, איפה עומדות זכויותיו בנושא?
25/03/2019 11:39
שלום מוריאל

אין בעיה חוקית בהתנהלות המעסיק, למעט העובדה שטרם החל להפקיד כספים עבור קרן הפנסיה של בעלך והגם שבעלך מועסק אצלו כבר 10 חודשים. כל עוד יעביר את הכספים המגיעים לבעלך במלואם, אין בעיה רק שרצוי לזרז את התליך מול המעסיק.

בהצלחה
24/03/2019 14:09
האם חוקי לחייב אותי לשלם מס הכנסה מס בריאות וביטוח לאומי על תשלום מחברת הביטוח הראל עבור אובדן כושר עבודה שקיבלתי 3 חודשים לפני כמעט 5 שנים. קיבלתי במשך שלושה חודשים כל חודש קצבה על אובדן כושר בשיק שמצורף לדף הסבר על התשלום במסגרת פוליסה של חברת הראל לאחר 5 שנים אני מקבלת מכתב לשלם 17 אלף שקל למס הכנסה ומס בריאות וביטוח לאומי השאלה שלי האם הייתי צריכה לשלם ? ואם כן בגלל טעות שלהם אני צריכה האם אני צריכה לשלם אחרי שלא הורידו לי בזמן אמת אם היו בכלל צריכים להוריד תודה לעונים
25/03/2019 11:38
שלום ניצה

בנושאי מיסוי מוטב תמיד להתייעץ עם רואה חשבון או יועץ מס, שיוכלו לבדוק את הנתונים האישיים שלך ולתת לך תשובה מדוייקת בעניינך.

בהצלחה
24/03/2019 14:10
בת הזוג שלי עובדת ברשת עבודה מוכרת במשך 3.9 שנים.
היא החליטה לעזוב, והיא דיברה עם המנהל שמעליה והיא מקבלת פיצויים.
רציתי לדעת איך עובד הפיצויים?
השכר שלה החודשי לא מתחת ל 8000 שח בכל התקופה.
הפיצויים שהיא אמןרה לקבל היא 13000 ועוד איזה קרן של עןד 10000 אבל הבנו שהקרן לא קשורה בכלל לחברה.
האם זה הגיוני שזה יהיה רק 13000?
לא אמור להיות ממוצע כפול מס השנים?
25/03/2019 11:37
שלום גל

יש באתר זה כתבה מפורטת המסבירה על הדרך לחישוב פיצויי פיטורין וכן מחשבון שמסייע לקבל הערכה של סכום הפיצויים. בכל מקרה, על מנת לערוך תחשיב פרטני יש צורך לפנות לחשבת שכר או יועץ מס.

בהצלחה
24/03/2019 22:45
שלום, עבדתי שנתיים במקום עבודה במשרה מלאה, ילדתי והיתי בחופשת לידה חצי שנה , בסיום החופשת לידה (כעבור 24 שבועות) התפטרתי והתחלתי מקום חדש במשרה מלאה,
כמה זמן מגיעה לי שעת הנקה במקום החדש?
25/03/2019 11:36
שלום שני

יש באתר זה סקירה מורחבת ומלאה בנושא שעת הורות / שעת הנקה - ממליץ לך לקרוא אותה. תמצאי שם תשובה מדוייקת לשאלתך ועד הרבה מידע שחשוב שתכירי.

בהצלחה
24/03/2019 13:35
שלום,
נאמר לי בעבודה שאינני זכאית לקבל גמול השתלמות בכלל.
אני הנדסאית וברשותי תעודות לקורסים שמתאימים לקבלת גמול.
האם חוקי שלא לאשר גמול השתלמות בכלל? האם זה לפי חוזה עבודה אישי או שעקרונית כל הנדסאי שעומד בקריטריונים אמור לקבל גמול?

תודה רבה
24/03/2019 13:19
שלום רב, שואלת בשביל חבר שלי.

הוא החליק על קטם שמן עם קטנוע של העבודה בזמן העבודה.

בהתחלה הרגיש בסדר אבל לאחר שעתיים התפנה למיון בצורה עצמאית עם ליווי בן משפחה לכמה שעות.

עברו מאז בערך עשרה ימים ולא ברור למי לפנות. העירייה בגלל שביל שמן על הכביש (מצולם) או הביטוח של המעסיק בגלל שזאת תאונת עבודה אם הבנתי נכון...

האם צריך עו"ד או שלא (אין ניסיון קודם)?

אשמח מאוד לעצה של עורכי הדין שלכם.
24/03/2019 13:16
יש לי חברה בת 24,
היא הועסקה על ידי רשת גדולה מגיל 15 ועד היום, לעתים בהפסקות של עד חצי שנה.

בתור נערה עברה מעל השעות המותרות (אחרי 20:00 בגיל 15 ואחרי 22:00 בגיל 16), יש בידה תיעוד של דוחות השעות מכל השנים האלה בהם דווח שהיא יוצאת לאחר השעה 00:00 ומעלה)

האם היא יכולה לתבוע את הרשת ולקבל פיצויים ? האם חלה התיישנות על מקרים כאלה?
24/03/2019 13:15
אמנם אני רק בתחילת החופשת לידה; אבל רוצה לברר...
אני עובדת בתור סייעת, נחשב לעובדת מועצה מסיימת חופשת לידה ב23.06 זאתמרת בסיום הלימודים.

הגנים של המועצה ביישוב שאני גרה בו באיכלוס מלא. ורק בספטמבר התינוקת תוכל להיכנס לשם.

האם במקרה כזה מגיע לי לחתום בלשכה?
23/03/2019 17:33
שלום,
אני יועצת עצמאית (פרילנס) בתחום מערכות מידע. אני עובדת אצל לקוח ימים קבועים בשבוע כבר 8 חודשים.
יום הבחירות יוצא על יום עבודה אצל אותו לקוח.
האם יש לי זכות לקבל תשלום עבור יום השבתון?

אציין כי לפי מה שקראתי עוזרת בית שיש לה ימי עבודה קבועים צריכה לקבל תשלום על יום השבתון. מקווה שהחוק חל גם עצמאים כמוני.

תודה,
מרב
23/03/2019 17:27
שלום. אני עובד בעבודה של 6 ימים בשבוע במשמרות עם שכר שעתי.
לצורך העניין אם אני עובד במשמרת לילה ביום שישי ועובד שוב פעם ביום ראשון בבוקר בטרם חלפו 36 שעות האם אני זכאי לשעות נוספות על כל אותו יום עבודה?
: עבור אל עמוד
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © חייג/י: 072-334-2000 המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!
ccccc