{if 0} {/if}

עקבו אחרי הבלוג המקצועי של פורטל זכויות העובדים והשארו מעודכנים בכל מה שקורה בעולם בעבודה....
עולם העבודה בפורטל זכויות העובדים - בלוג מקצועי לעובדים ומעסיקים
×
x

כלים לחיפוש עבודה

הבלוג של פורטל זכויות העובדים

דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 (11) דירוגים | דירוג ממוצע (5)
5 stars - based on 11 reviews
Hebrew

פורטל זכויות העובדים הנו האתר הגדול בישראל בתחום דיני העבודה, אשר נותן במה למיליוני מעסיקים ועובדים בארץ.

בכל חודש מאות אלפי גולשים מבקרים בפורטל ולאורך 12 שנות פעילותנו, עורכי הדין שלנו נתקלו באינסוף שאלות, בעיות וסכסוכים הקשורים בדיני עבודה. אנו מתייחסים לכל מקרה לגופו ומעניקים לפונים טיפול מקצועי ורגיש, תמיד.

בשל ריבוי השאלות והפונים ומשום שלא אחת מדובר בסוגיות שחוזרות על עצמן בנושאים זהים, החלטנו לפתוח בלוג ולפרסם בו מידי שבוע דוגמאות וסיפוריםמעולם העבודה.

אנו מאמינים שהגברת המודעות לסוגיות רלוונטיות אלו ודיון במכלול ההיבטים האישיים והמשפטיים של כל סיפור, חשובים ליצירת סביבת עבודה טובה יותר לכולם.

מהות הפנייה של עובד או עובדת שפנו אלינו אתמול, יכולה לעניין כל אחד ואחת מאיתנו מחר ובדיוק בגלל זה אנחנו מזמינים גם אותך לחלוק עמנו את הרגעים המשמעותיים שחווית בעבודה, לטוב ולרע.

בתקווה שהמידע יסייע לעובדים אחרים שקוראים את הבלוג, לקבל מענה מקיף לשאלות שמטרידות אותם ולהתמודד בתבונה עם אירועים בעבודה ובכלל.

ניתן לשאול ולהתייעץ בנושא זכויות עובדים בפורום שלנו או בעמוד הפייסבוק של פורטל זכויות העובדים.

 רוצים לשתף אותנו בסיפור שלכם?

שלחו את הסיפור שלכם לכתובת: info@workrights.co.il ונפרסם בבלוג!


חדשות ועדכונים:
אחריות לפיצויי פועל בניין שנפל ממרפסת (13/09/2022 10:43) - פועל בניין נפל בזמן עבודתו ממרפסת בניין בקומה השניה וספג חבלות ושברים רבים. בית המשפט דן בסוגיית האחריות לנזק וגובה הפיצוי המגיע לנפגע, לאור העובדה שהפועל עבד מחלקו החיצוני של המבנה...
לשון הרע או לכלוכים (29/06/2022 14:22) - טליה התפטרה מעבודתה לאחר ההריון ומשניסתה להתקבל למקומות עבודה חדשים, גילתה שהבוסית שלה לשעבר מלכלכת עליה בפני מעסיקים פוטנציאליים. לפניכם הסיפור המלא, כולל הסבר מפורט על הגבול בין לשון הרע על עובדים או לכלוכים שאין ממש מה לעשות כנגדם.
פיצוי לגננת שפוטרה בחוסר תום לב וללא שימוע (01/09/2021 15:45) - בית הדין לעבודה פסק כי עיריית דימונה תפצה בעשרות אלפי שקלים עובדת שפוטרה ללא שימוע ובחוסר תום לב! קראו את עובדות פסק הדין החשוב...
לחזור לעבודה אחרי פסק זמן ממושך בשל אימהות (26/11/2018 15:32) - גליה החליטה לחזור למעגל העבודה אחרי 10 שנים שבהן תפקדה כאמא במשרה מלאה ועתה היא מתמודדת עם אתגר לא פשוט בכלל. שכן היא חווה אפליה על רקע גילה וכן תהיות בנוגע ליכולת שלה לשלב בין אימהות לקריירה.
הבחירות לרשויות המקומיות: יום שבתון או שצריך לעבוד? (14/10/2018 19:10) - עורכי הדין של פורטל זכויות העובדים עונים על כל השאלות שלכם בנושא יום הבחירות לרשויות המקומיות ולמועצות האזוריות שיתקיימו השנה ביום ג' ה-30/10/18.
קידום למשרת מנהלת ולאחריו החזרה לתפקיד נציגת מכירות (25/09/2018 12:25) - יאנה קודמה בעבודתה מתפקיד של נציגת מכירות למנהלת משמרת. הקידום האמור בא לידי ביטוי בתנאי עבודתה וכמו כן, בהעלאה במשכורת. לאחר שינויים שנעשו במקום עבודתה, הבוס ביקש ממנה לחזור לתפקיד הקודם בתנאים הקודם ויאנה פנתה אלינו כדי שנסייע לה להתמודד עם המצב.
סילוק באמצע יום העבודה (27/08/2018 15:14) - המקרה של שרון, שסולקה מהעבודה מספר פעמים והחליטה לשים סוף לדבר ולדרוש את הזכויות שמגיעות לה כעובדת. נדגיש, שבכל הפעמים שבהן סולקה על ידי הבוס, לא ניתן לה הסבר מהי סיבת הגירוש והיא אף קיבלה איום שהיום שאילצו אותה להחסיר, ירד לה מהמשכורת.
היעדר כיסוי למקרה של אובדן כושר עבודה (19/08/2018 15:26) - דובי פוטר מעבודתו וכשהתחיל לעבוד במקום החדש, גילה שאין לו מספיק כסף בקרן הפנסיה לכיסוי במקרה של אובדן כושר עבודה. במקביל חלה הידרדרות במצבו הבריאותי של דובי והמעסיק החדש החליט להוציא אותו לחופשה ללא תשלום. זה מה שקרה לאחר מכן.
הפסיקו לשלם לי על שעות נוספות (07/08/2018 19:57) - נתן עובד כבר שנים בחברת אבטחה שנותנת שירות קבוע לאותו גוף. אחת לכמה שנים מתחלפת חברת האבטחה והעובדים נשארים אותם עובדים. לאחרונה התחלפה חברת האבטחה וזו הפסיקה לשלם לנתן שעות נוספות ושינתה את ההסכם העבודה מולו.
שאלות אישיות בריאיון עבודה ואי קבלה ללא הסבר (29/07/2018 19:42) - שמרית מחפשת עבודה כבר מספר חודשים אך משום מה לא מצליחה להתקבל לשום משרה. בראיון העבודה האחרון שאליו זומנה היא החליטה להגיע עם מכשיר הקלטה והשאלות ששאלו אותו היו ללא כל ספק מחוץ לתחום של מה שמותר לשאול. הנה הסיפור שלה והדרך שבה בחרה לפעול.
עדכון אחרון: 27/06/2018 16:15   
תגיות בעמוד:   דרושים    השמה וכח אדם    טיפים לעובדים   
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!