{if 0} {/if}

עקבו אחרי הבלוג המקצועי של פורטל זכויות העובדים והשארו מעודכנים בכל מה שקורה בעולם בעבודה....
עולם העבודה בפורטל זכויות העובדים - בלוג מקצועי לעובדים ומעסיקים
x

בעיות בעבודה? פנה/י לעורך דין 072-334-2000
כלים לחיפוש עבודה

הבלוג של פורטל זכויות העובדים

דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 (11) דירוגים | דירוג ממוצע (5)
5 stars - based on 11 reviews
Hebrew

פורטל זכויות העובדים הנו האתר הגדול בישראל בתחום דיני העבודה, אשר נותן במה למיליוני מעסיקים ועובדים בארץ.

בכל חודש מאות אלפי גולשים מבקרים בפורטל ולאורך 12 שנות פעילותנו, עורכי הדין שלנו נתקלו באינסוף שאלות, בעיות וסכסוכים הקשורים בדיני עבודה. אנו מתייחסים לכל מקרה לגופו ומעניקים לפונים טיפול מקצועי ורגיש, תמיד.

בשל ריבוי השאלות והפונים ומשום שלא אחת מדובר בסוגיות שחוזרות על עצמן בנושאים זהים, החלטנו לפתוח בלוג ולפרסם בו מידי שבוע דוגמאות וסיפוריםמעולם העבודה.

אנו מאמינים שהגברת המודעות לסוגיות רלוונטיות אלו ודיון במכלול ההיבטים האישיים והמשפטיים של כל סיפור, חשובים ליצירת סביבת עבודה טובה יותר לכולם.

מהות הפנייה של עובד או עובדת שפנו אלינו אתמול, יכולה לעניין כל אחד ואחת מאיתנו מחר ובדיוק בגלל זה אנחנו מזמינים גם אותך לחלוק עמנו את הרגעים המשמעותיים שחווית בעבודה, לטוב ולרע.

בתקווה שהמידע יסייע לעובדים אחרים שקוראים את הבלוג, לקבל מענה מקיף לשאלות שמטרידות אותם ולהתמודד בתבונה עם אירועים בעבודה ובכלל.

ניתן לשאול ולהתייעץ בנושא זכויות עובדים בפורום שלנו או בעמוד הפייסבוק של פורטל זכויות העובדים.

 רוצים לשתף אותנו בסיפור שלכם?

שלחו את הסיפור שלכם לכתובת: info@workrights.co.il ונפרסם בבלוג!


חדשות ועדכונים:
חדירה לפרטיות בעבודה מהבית (03/07/2018 17:54) - המעסיק של שלי, עובדת בהריון שעובדת מהבית באמצעות המחשב הפרטי שלה במתכונת של שכירה, תשלום לפי שעה, ביקש ממנה להתקין במחשב האישי שלה תוכנת מעקב אחר שעות עבודתה. שלי חששה שמדובר בחדירה לפרטיות ופנתה אלינו כדי להתייעץ ולהבין מה עליה לעשות.
הליך שימוע לא תקין (27/06/2018 16:47) - נתן פוטר מעבודתו בהליך שימוע לא תקין וזה משום שעזב את העבודה כיוון שהיה עליו ללוות את אשתו לבדיקות הריון. המעסיק שפיטר אותי בזמן השימוע לא התנהל באופן חוקי ורק לאחר שקיבל מכתב התראה לפני תביעה מעורך דין הוא חזר בו והשיב את נתן לעבודתו.
הטרדה מינית בעבודה (19/06/2018 15:51) - הטרדה מינית בעבודה יכולה להתרחש במגוון מצבים ולא תמיד קל להכריע מה הוביל להטרדה והאם לצד השני יש חלק בדבר. כך או כך, כאשר עובדת מסרבת לעובד אחר ועל אחת כמה לבוס שלה, אין טעם לפרש את ה-'לא' ובכל מקרה אסור להחמיא, לגעת או להתקרב ללא הסכמה.
התחמקות מתשלום פיצויי פיטורים (12/06/2018 15:14) - מתן עבד כברמן בהרצליה וכשהודיע לבוס שהוא יצטרך לעזוב תוך חודש בשל גיוס לצבא, לא הייתה בעיה לכאורה. יומיים לאחר מכן כאשר שלחו את המשמרות לשבוע הבא הוא גילה שלא שובץ למשמרות וכששאל מה הבעיה, הודיע הבוס שמבחינתו מתן התפטר, כדי להתחמק מתשלום פיצויי פיטורים.
הבוסית מפריעה לי באמצע הפסקת צהריים (11/06/2018 19:22) - עלמה, תקציבאית במשרד פרסום, שעובדת מסביב לשעון, פנתה אלינו עם שאלה שמכבידה עליה והיא מה ניתן לעשות עם בוסית שמפריעה לה במהלך הפסקות הצהריים. נדגיש שהיחסים בינה לבין הבוסית לא רעים בכלל ומה גם שהיא מרוצה מתנאי עבודתה. להלן פרטי המקרה.
האם שמירת הריון פוגעת בזכויות אחרי הלידה? (10/06/2018 19:21) - ליאה יצאה לשמירת הריון בשבוע ה-34 להריונה הראשון, כיוון שלא יכלה להמשיך לשהות במקום עבודתה. היא חששה שהזכויות שלה אחרי הלידה ובפרט חופשת הלידה יפגעו ולכן התקשרה להתייעץ עם עורך דין מטעמנו. הנה התשובות שהיא קיבלה בנוגע לשאלה האם שמירת ההריון תפגע בה בהמשך.
התפטרות בגלל מעבר דירה (05/06/2018 18:57) - בניה התפטר מעבודתו לאחר החתונה, כדי לעבור לגור באילת בדירה של אשתו. אף על פי שלפי החוק הגיע לו לקבל פיצויי פיטורים, כיוון שהתפטר לצורך מעבר דירה במקום שהיה מרוחק מעל 40 ק"מ ממקום עבודתו, הבוס לא העביר אליו בזמן את פיצויי הפיטורים. הסיפור המלא כאן.
היעדרות לטובת בדיקות הריון (04/06/2018 15:25) - לירז עובדת בשני שליש משרה וכרגע בהריון מתקדם. הבוס שלה לא שילם לה על היעדרויות לטובת בדיקות הריון ולאחר שיחה עם עורך דין מטעמנו, שבמהלכה הוסברו לה זכויותיה, היא דרשה מהמעסיק תשלום על ההיעדרויות בהתאם למה שמגיע לה על פי חוק.
הלנת פיצויי פיטורים ממושכת לעובד (28/05/2018 19:34) - מאיר פוטר אחרי חמש שנים שבהן עבד כמנהל ייצור במפעל גדול ומוכר באיזור נתניה. את פיצויי הפיטורים שהובטחו לו ושמגיעים לו לפי חוק הוא לא קיבל במשך חצי שנה, עד שפנה אלינו וקיבל ייעוץ אישי מעורך דין שניסח עבורו מכתב אזהרה, שלאחריו קיבל את כל הפיצויים.
לשון הרע או לכלוכים (27/05/2018 20:13) - טליה התפטרה מעבודתה לאחר ההריון ומשניסתה להתקבל למקומות עבודה חדשים, גילתה שהבוסית שלה לשעבר מלכלכת עליה בפני מעסיקים פוטנציאליים. לפניכם הסיפור המלא, כולל הסבר מפורט על הגבול בין לשון הרע על עובדים או לכלוכים שאין ממש מה לעשות כנגדם.
עדכון אחרון: 27/06/2018 16:15   
תגיות בעמוד:   דרושים    השמה וכח אדם    טיפים לעובדים   
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים | חייג/י: 072-334-2000 © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי, במידע חסר ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין!
ccccc