{if 0} {/if}

שאלה בנושא המקרה שלי בעבודה: איך להתמודד? - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
המקרה שלי בעבודה: איך להתמודד? - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
03/03/2021 10:57
שלום לכולם,
עבדתי במסעדה במשך 4.5 שנים
כברמנית ומנהלת בר ללא חוזה
יש לציין שבמשך כל השנים עבדתי 6-7 משמרות בוקר בשבוע (פלוס סידור עבודה והזמנות שהייתי עושה כחלק מניהול הבר) ב26/1/2020 נפלתי מבניה לא חוקית במסעדה והייתי בתאונת עבודה מביטוח לאומי במשך שלושה חודשים
בזמן הזה יצאו לחלת (15/3) וב1/6 חזרתי לעבודה אך עם תנאים שונים בלי שהחתימו אותי על חוזה שינוי תנאי העסקה
המנהל הוריד את התפקיד הניהולי (ממנהלת לברמנית רגילה, פחות 300₪ במשכורת בחודש) ומ7 משמרות ל2-3 שכוללות משמרות ערב (מה שלא הייתי עובדת לפני ואמר שזה זמני)
יש לציין שהיחס כלפיי השתנה מקצה לקצה, המנהלים היו מתעלמים מקיומי והיה נראה שרק מחכים שאתפטר.
היום קיבלתי הודעה לשלוח סידור עבודה ליום ראשון (ביקש לשלוח סידור פתוח והוא ישבץ לפי הצורך שלו ואמר שלא מתחייב למשמרות ושזה לפי צורכי העסק)
מבחינתו אין אופציה להשאיר אותי בחלת כשהעסק חזר לעבוד ומחוייב לדווח עלי אם מסרבת לחזור
האם להתפטר? או שמא עלי לנהוג אחרת?
יש לציין שאין בי שום רצון לחזור למקום הנל. אלא לקבל את מה שמגיע לי
תודה מראש

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: המקרה שלי בעבודה: איך להתמודד? - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!