{if 0} {/if}

שאלה בנושא כמה עניינים לעורך הדין - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
כמה עניינים לעורך הדין - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
26/09/2019 13:12
התפטרתי במרץ 2019 לצורך טיפול בתינוק. בחברה עבדתי כמעט 4 שנים. ידעתי שאחרי שאתפטר אצטרך לעשות בחברת ביטוח ריסק זמני כדי לשמור פוליסה שלי בחברת ביטוח בזמן שאני מובטלת. בחברת ביטוח הודיעו לי שניתן לעשות ריסק זמני רק אחרי שאעביר ומעסיק שלי תשלומי פנסיה חסרים ( של חופשת לידה וגם של הארכת חופשת לידה). אחרי מרדף די ארוך אחרי מעסיק הועבר אליי תשלום פיצויים בתחילת יוני , בנוסף נשלח אליי מייל ממעסיק שהוא העביר לחברת ביטוח תשלומי פרמיה חסרים. הייתי רגועה שהכל נסגר עם מול מעסיק ופניתי לחברת ביטוח כדי לסדר ריסק זמני. העברתי כל הטפסים והתברר שלא הועבר שום תשלום פרמיה כבר כמעט שנה ( של תקופת חופשת לידה והארכה שלה) שזה מנוגד לדברי המעסיק שטען שכן העביר תשלום, כולל חלק שלי . אני כבר כמה חודשים רודפת אחרי מעסיק כדי להבין ולמצוא פתרון לתקלה , לקבל אישור אסמכתא וכו' שתשלום כן הועבר , פוליסה שלי כבר סולקה וכבר אי אפשר לעשות ריסק זמני.

אני חסרת אונים, לא יודעת מה לעשות ועם מי לדבר. מעסיק ביקש להתאזר בסבלנות, כבר כמה פעמים הבטיח שישלח לי אישור ואני מחכה ומחכה.

יש טעם לפנות לעורך דין? האם מעסיק עובר על החוק ?
תודה רבה לעונים

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: כמה עניינים לעורך הדין - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!