{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - כמה עניינים לעורך הדין
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
26/09/2019 13:12
התפטרתי במרץ 2019 לצורך טיפול בתינוק. בחברה עבדתי כמעט 4 שנים. ידעתי שאחרי שאתפטר אצטרך לעשות בחברת ביטוח ריסק זמני כדי לשמור פוליסה שלי בחברת ביטוח בזמן שאני מובטלת. בחברת ביטוח הודיעו לי שניתן לעשות ריסק זמני רק אחרי שאעביר ומעסיק שלי תשלומי פנסיה חסרים ( של חופשת לידה וגם של הארכת חופשת לידה). אחרי מרדף די ארוך אחרי מעסיק הועבר אליי תשלום פיצויים בתחילת יוני , בנוסף נשלח אליי מייל ממעסיק שהוא העביר לחברת ביטוח תשלומי פרמיה חסרים. הייתי רגועה שהכל נסגר עם מול מעסיק ופניתי לחברת ביטוח כדי לסדר ריסק זמני. העברתי כל הטפסים והתברר שלא הועבר שום תשלום פרמיה כבר כמעט שנה ( של תקופת חופשת לידה והארכה שלה) שזה מנוגד לדברי המעסיק שטען שכן העביר תשלום, כולל חלק שלי . אני כבר כמה חודשים רודפת אחרי מעסיק כדי להבין ולמצוא פתרון לתקלה , לקבל אישור אסמכתא וכו' שתשלום כן הועבר , פוליסה שלי כבר סולקה וכבר אי אפשר לעשות ריסק זמני.

אני חסרת אונים, לא יודעת מה לעשות ועם מי לדבר. מעסיק ביקש להתאזר בסבלנות, כבר כמה פעמים הבטיח שישלח לי אישור ואני מחכה ומחכה.

יש טעם לפנות לעורך דין? האם מעסיק עובר על החוק ?
תודה רבה לעונים

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!