{if 0} {/if}

שאלה בנושא זכויות באבטחה ודיני העבודה - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
זכויות באבטחה ודיני העבודה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
19/09/2019 12:04
היי,

עובד כשנה וחודשיים במפעל שמעסיק את החברת אבטחה שבה אני עובד, המשמרות הן 8 שעות 3 משמרות ביום , בחצי שנה האחרונה החלו באופן קבוע איחורים קבועים של השומרים שאחרי שצריכים להחליף אותי... לפעמים זה 20 דקות לפעמים רבע שעה ולפעמים גם חצי שעה.... האיחורים האלו הם בגדר משהו קבוע !
ככה שבכל שבוע (עובד ראשון-חמישי) אני נשאר ״לחינם״ משהו כמו שעה שבמקרה היא גם שעה נוספת (אחרי 8 שעות) ולא מקבל עליה כסף שבמצטבר זה בערך 4 שעות ,אין לנו אצבע שאנחנו נכנסים ויוצאים אלא פשוט נרשם בכל משמרת 8 שעות לשומר שהיה גם אם איחרו לו וגם אם לא...

**מציין שפנינו עשרות פעמים (!) אל האחראי עלינו ומדווח השעות לחברה שיטפל בזה וחוץ מציצוקים ו״איום״ שפעם אחרונה שזה קורה - לא קורה כלום בפועל... אנחנו לא מקבלים את הכסף על הזמן חינם שנשארנו...

מה ניתן לעשות ? הרי זה משהו קבוע ועל השעות האלה אנחנו לא מקבלים תשלום בכלל , האם ניתן לתבוע על דבר כזה ? ואם כן , איך אני יכול להוכיח שאכן זה קורה ? אין לי בעיה לתעד ויש גם מצלמות בכל המפעל שאפשר לראות מתי השומר בא ....

תודה מראש!

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: זכויות באבטחה ודיני העבודה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!