{if 0} {/if}

שאלה בנושא מרגיש שנעשה לי עוול - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
מרגיש שנעשה לי עוול - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
19/11/2017 09:18
היי, אשמח לקבל יעוץ לגבי מקרה שאני מרגיש שנעשה לי בו עוול.

לפני כ-4 חודשים התפטרתי מעבודה בחברת סטארטאפ. עבדתי בחברה כשנה וחלק מהשכר שלי היה אופציות.
השבוע פגשתי במקרה את אחד המייסדים של החברה ברחוב והוא אמר לי שאין לי אופציות בחברה כי היו לי 3 חודשים לממש אותם מהיום שעזבתי.

מצאתי את המסמך שעליו חתמתי כשקיבלתי את האופציות (Global Share incentive plan). והמספר 3 חודשים לא מופיע בו.

שאלתי את המייסד והוא אמר שבמסמך שחתמתי עליו רשום שאותו המסמך כפוף לתוכנית האופציות הכללית של החברה (Global option plan). והמספר 3 חודשים מופיע בה.

רציתי לדעתי האם יש לי קייס הטענות שלי הן:

1. את התוכנית הכללית קיבלתי ממנו אתמול בפעם הראשונה. ומעולם לא קראתי אותה עד אותו הרגע (כמובן שהחתימה שלי מופיעה על מסמך אחר שמפנה אליה ולא עליה).

2. פעמיים נאמר לי בע"פ ע"י מי שהגיש לי את הצעת העבודה (כשהצטרפתי וכשעזבתי) שאני לא צריך לקנות את האופציות עד שהחברה תעשה אקזיט.

3. שום דבר מהותי כנראה לא השתנה במצב החברה לפני חודש והיום. אני לא מחכה לשמוע שהיה אקזיט כדי להיזכר באופציות שלי.

מצב שני אין לי ראיות בכתב שלא ראיתי את התוכנית או שנאמר לי שאני לא צריך לעשות כלום לגבי זה.

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: מרגיש שנעשה לי עוול - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!