{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - מרגיש שנעשה לי עוול
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
19/11/2017 09:18
היי, אשמח לקבל יעוץ לגבי מקרה שאני מרגיש שנעשה לי בו עוול.

לפני כ-4 חודשים התפטרתי מעבודה בחברת סטארטאפ. עבדתי בחברה כשנה וחלק מהשכר שלי היה אופציות.
השבוע פגשתי במקרה את אחד המייסדים של החברה ברחוב והוא אמר לי שאין לי אופציות בחברה כי היו לי 3 חודשים לממש אותם מהיום שעזבתי.

מצאתי את המסמך שעליו חתמתי כשקיבלתי את האופציות (Global Share incentive plan). והמספר 3 חודשים לא מופיע בו.

שאלתי את המייסד והוא אמר שבמסמך שחתמתי עליו רשום שאותו המסמך כפוף לתוכנית האופציות הכללית של החברה (Global option plan). והמספר 3 חודשים מופיע בה.

רציתי לדעתי האם יש לי קייס הטענות שלי הן:

1. את התוכנית הכללית קיבלתי ממנו אתמול בפעם הראשונה. ומעולם לא קראתי אותה עד אותו הרגע (כמובן שהחתימה שלי מופיעה על מסמך אחר שמפנה אליה ולא עליה).

2. פעמיים נאמר לי בע"פ ע"י מי שהגיש לי את הצעת העבודה (כשהצטרפתי וכשעזבתי) שאני לא צריך לקנות את האופציות עד שהחברה תעשה אקזיט.

3. שום דבר מהותי כנראה לא השתנה במצב החברה לפני חודש והיום. אני לא מחכה לשמוע שהיה אקזיט כדי להיזכר באופציות שלי.

מצב שני אין לי ראיות בכתב שלא ראיתי את התוכנית או שנאמר לי שאני לא צריך לעשות כלום לגבי זה.

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!