{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - עבודה מטעם לשכת התעסוקה
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
17/02/2024 18:25
נשלחתי ל3 עבודות מטעם לשכת התעסוקה וזאת בניגוד לרישום של ועדה רפואית שלא מעידים על אופי העבודות המתאימות( גם לאחר ערעור שהוגש על החלטת הועדה הרפואית). נשלחתי לעבודה פיזית ו2 עבודות בשירות לקוחות טלפוני. הוזמנתי ליום ראיונות בלשכה לגבי העבודה הפיזית- המעסיק לא היה נוכח ולא קיבלתי הסבר עבור העבודה עצמה- ש.עבודה, ימים ושכר. במעמד מתאמת ההשמה נקבע מועד לפגישה עם המעסיק. במועד שנקבע המעסיק גם כן לא הגיע- האם זה עילה של הלשכה לרשום סירוב?( המצאתי אישור רפואי מרופא משפחה שמגביל אותי בעבודה פיזית בהתאם למסמך רפואי מרופא מומחה- אישור בריאות). בנוסף לזה נגשתי לראיון של משרה בש.לקוחות טלפוני באותו היום ולא קיבלתי תשובה כלשהי אודות תהליך המיון לאחר הראיון תוך 14 יום. האם התנהלות המעסיקים הנ''ל תקינה - האם זה יכול להוות עדיין עילה לרשום לי סירוב מול ועדת ערר על החלטת סירוב בהתאם לרישום לא נכון ע"י הועדה הרפואית? (עבר הזמן לערער בבית הדין לעבודה על כך). האם הלשכה יכולה להתנות סירוב שנרשם במערכת בקבלה לעבודה אחרת? האם התנהלות הלשכה תקינה מבחינה זו???

חייבת לציין שהיני עובדת כפרילנסרית אך לא מקבלת תלושי שכר ותובעת ה.הכנסה- מבחינת החוק האם הלשכה יכולה להפנות אותי לכל עבודה ועדיין לבזבז לי זמן שכל מטרתו לרשום לי סירוב?

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!