{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - פיטורים לאחר חל''ת - הודעה מוקדמת
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
23/06/2022 16:16
שלום רב,
עבדתי בחברה כמדריך חוגים ב 2015-2020. העבודה היא מידי שנה בין אוקטובר ליוני של השנה החולפת. במרץ 2020 הוצאתי לחל"ת עקב הקורונה כי אסור היחה לקיים חוגים.
באוקטובר 2020 לא נפתחה פעילות. באוקטובר 2021 לא נפתחו חוגי הלימוד שלי. במאי 2022 נערך לי שימוע ופוטרתי (ביום השימוע) כי המעסיק לא הציע לי עבודה בחוגים שלי. כלומר הייתי בחל"ת בין מרץ 2020-מאי 2022 (זו עבודה משנית לעבודתי העיקרית). שתי שאלות בבקשה:
1. המעסיק לא שילם לי חלף הודעה מוקדמת כי לטענתו אני לא זכאי. רציתי לברר זכאותי כי לדעתי אני זכאי כי פוטרתי ללא הודעה מוקדמת.
2. מבחינת חישוב תשלום הודעה מוקדמת: המעסיק לא היה רושם בתלוש השכר כמה שעות עבדתי אלא יחידות (כל יחידת הוראה היא שעה וחצי). בנוסף מידי חודשיים שלושה הייתי מקבל תשלום נוסף על בדיקת עבודות ומבחנים בחוגים אלו. אני יודע מה התעריף לשעה אבל גם כאן היה רושם את זה כיחידה אחת (בתשלום 2000 ש"ח למשל). בנוסף, יש חודשים שלא הייתי מועסק בין יולי לספטמבר (חופשת קיץ). לכן, אשמח לדעת כיצד מחשבים חלף הודעה מוקדמת במקרה זה.

תודה רבה.

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!