{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - פגיעה נפשית בעבודה
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
18/04/2022 16:13
אני עובד הלשכה המרכזית מאז ספטמבר 2008, כיום אני ממלא תפקיד סוקר בכיר, ממש דומה לתפקיד רע"ן אבל ללא תקן ולא מקבל את כל התנאים שמקבלים עובדי מדינה על תקן, כגון : אחזקת רכב, שעות נוספות, השתלמויות, שכר עידוד, למרות שאני עובד במשרה מלאה ועושה את כל הפעולות שעושה רע"ן על תקן, אבל מכיוון שאני עובד שעתי לא מגיע לי לקבל את מלוא התנאים של עובד על תקן .
לא רק זה, אלא גם מונעים ממני להתקדם ופוסלים אותי מלהתמודד במכרזי משרות שהולמים את כישורי .
לאחרונה פורסמה משרה של רע"ן במכרז פומבי, וכדי שיבטיחו שאני לא אוכל להתמודד העלו את דרישות הסף של המשרה הנ"ל, למרות שתמיד היו 12 שנות לימוד, אבל כדי שיוכלו לפסול אותי כי הם יודעים שאין לי תואר העלו את דרישות הסף לתואר ראשון .
הגשתי מועמדות משנת 2012 עד היום ל 160 מכרזים מכל הסוגים, פנימיים, בינמשרדיים, ופומביים, אבל לא נבחרתי בשום מכרז .
לפני זמן קצר העליתי את הנושא של ייצוג הולם, ולאחר שכנראה לחצו עליהם להעסיק רע"ן מהמגזר הערבי, וכאשר החליטו ליישם את הייצוג ההולם פירסמו מכרז פומבי למשרת רע"ן, למרות שהיה לפי הנהלים אמור להיות מכרז פנימי, ובחרו בעובד שהגיע ללשכה רק לפני שנה וחצי, ושאין כלל ניסיון בתחום המשרה .
אני נפגעתי קשה, המעשה הזה הוכיח לי ולכל העובדים בלשכה שהממונים שלי עושים את הכל כדי למנוע ממני קידום בעבודה, אני כיום בן 57+ ורוצה מאוד לצאת לפנסיה מכובדת, ועל מנת להבטיח פנסיה מכובדת אני צריך לצאת לפנסיה מתפקיד שיש לו תקן .
אני מרגיש ממש מדוכא, ונרמס .

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!