{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - האם יש כאן עילה לתביעה
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
04/01/2022 02:02
אני עצמאי ולקוחה ביקשה ממני להגיש לה עבודה עד יום ג'
[חשוב לציין כי לא עבדנו עם חוזה מסודר וחתום אלא הודעות וואצאפ בלבד]
יום ג' היא קיבלה סקיצה ממני על העבודה
אך ביקשה להחליף פרט מרכזי שלא נתון להחלטתי בעבודה אך מאוד מרכזי ["שלד העבודה"]
היא שלחה לי אופציות ל"שלדי עבודה" אמרתי לה שאני בנסיעות ואין לי זמן כרגע לבדוק את הכל היא הגיבה "סגור" עם אימוגי של LIKE, עברתי על כולם ברביעי לפנות בוקר ,והגשתי לה תוצר מוגמר ברביעי, היא לא אהבה את המוצר , והחלפנו והתעכבנו בגלל שהיא לא אהבה את "שלד העבודה" שהוחלף רבות וגרם לעבודות כפולות מהצד שלי, הדד ליין שלה היה מוצאש , המשכתי לנסות ולשנות ע"פ בקשתה במשך הימים וגם בשבת וגם אז היא לא אהבה אחרי ויכוחים הצעתי לה החזר כספי [ היא שילמה מקדמה] ובאותו הלילה ישבתי וחיפשתי בעצמי "שלדי עבודה" וביצעתי את כל העבודה מחדש והגשתי לה בלילה שיהיה מוכן למחר בבוקר, שוב לא אהבה [למרבה הפלא] והיא הציעה שבאמת עדיף את עניין ההחזר הכספי , כמובן שהסכמתי [כי כבר לא יכלתי לעבוד איתה כי היא לא סגורה על עצמה וגורמת לי לעבוד פי כמה וכמה על מוצר] בקשתי את פרטי הבנק על מנת לחזיר לה את כל כספה חזרה ,היא לא נתנה והתקשרה לאחר מכן שאנקוב מחיר עבור חומרי הגלם שיצרתי שהיא תיתן למישהו אחר לבצע את העבודה [והיא רצתה אותם מיד.] נקבתי מחיר סמלי שיכסה לי את כל הטרחה ויצדיק את החומרי גלם, ובנוסף אמרתי לה שאני יכול לנסוע אליה עכשיו לתת לה את החומרים [נסיעה של כשעה הלוך בשעות הפקקים של היום]מאשר לחכות כ3\4 ימים עד שיגיעה אליה, היא מעצבנות לא הקשיבה ורק כעסה כי היא באיחור [שלדעתי בגלל הצד שלה בגלל "שלד העבודה" שלא הצליחה לבחור] שהעבודה לא הוגשה כרצונה
ולא הקשיבה לפתרון שלי כלל
אמרתי לה "אין בי כוחות להתמודד ולהמשיך את ההתקשרות אלייך תני לי פרטי בנק ואני אחזיר לך את כל הכסף" היא לא ענתה.

שלחה לי הודעה להעביר את החומרי גלם לבעל מלאכה אחר ורק אחרי זה היא תשלם לי את ההפרש

באותו רגע שקראתי את העבודה דיברתי עם בעל המלאכה וקבענו להפגש בערב כי הוא לא בביתו,
אחרי כמה שעות היא שלחה לי הודעת איום ,ציטוט:
" תקשיב אתה גרמת לי מספיק נזק,אם זה בפן הכלכלי ואם זה בפן העסקי.
אני מצפה ממך שעד השעה 18:00 בערב החומרים יהיו אצל X, אחרת אני איאלץ לנקוט כנגדך צעדים משפטיים.
הפרת הסכם,לא עמדת בזמנים ובנוסף לא שלחת לי חומרי גלם ואתה מחזיק אותם כבני ערובה וככלי למיקוח על המחיר החדש שהמצאת." .

עניתי לה שדברתי מבעוד מועד עם האיש והוא לא בביתו עד הערב וכשהוא יגיע אני הראשון ליהיות אצלו בדלת ולהעביר לו הכל כדי שלא תצרי איתי קשר יותר [לא הייתי מסוגל לשמוע אותה או ממנה היא באמת קשה וגם בעל המלאכה עצמו אמר זאת בפניי מהיכרות קודמת איתה]

איך שהוא הגיע לביתו נסעתי אליו והגשתי לו, שלחתי לה שהקבצים אצלו ושהיא רשאית לשימוש בהם.

והיא בתגובה שלחה לי ישר את ההודעה : "נפגש בבית משפט"
עם תוספת מגילה שאחסוך מכם כרגע

אשמח לייעוץ והכוונה האם אני פעלתי לא נכון והאם יש כאן עילה לתביעה ומה הנזק

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!