{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - הרעת תנאי עבודה בזמן שאני בחל''ת
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
03/05/2021 13:41
אני עובד משנת 1999 כנהג אוטובוס כעובד חודשי כשבקשתי לחזור למעגל העבודה נפגשתי עים המעביד שלי ובקשתי לחזור לעבודה כי לשכת התעסוקה התקשרו אליי זומנתי לקבל הצעות עבודה כנהג והסברתי למנהל התעסוקה שלא פוטרתי מעבודה וכך אמר לי שלא מעיניינו מה שקורה בין עובד למעביד כשהגעתי למעביד של אמר לי אתה מעוניין לחזור על העבודה התנאי העבודה ישתנו ואתה תהפוך לעובד שעתי והסברתי והבהרתי לו שאני לא מוכן לתנאי העבודה החדשה והסברתי לו שזה הרעת תנאי עבודה בין עובד למעביד ובקשתי מכתב פיטורים ואז אמר לי לא ואתה תמשיך להיות בחל"ת עד כמה שהמדינה קבע כלומר עד תאריך 30/06/21 כלומר שאני בין ערובה שלו בגלל של הסכמתי לתנאי עבודה שדרש ממני ובטח אחרי סיום החל"ת שוב יבוא וידרוש ממני לחזור לעבודה לפי תנאי העבודה החדשה כלומר שעתי ואני אומר לא שאני לא מוכן להסכם החדש ואז בטח יפטר אותי ויש לי בעייה מאוד קשה עים לשכת התעסוקה שלא מכונים להקשיב לי וממש לא מעניין אותם מה קורה בין עובד למעביד והסברתי להם שאני מפסיד את הפיצויים שמגיעים לי כשהמעביד מפטר אותי נואשתי שעובד נמצא תחת מעביד כבין ערובה וגוף ממשלתי כמו לשכת התעסוקה וכמו גוף ממשלתי ביטוח לאומי שגם פניתי אליהם אותה תשובה ענו לי שלא מעניין אותם מה קורה בין עובד למעביד הבקש עזרה לתשובה על פי חוק דיני עבודה מה עליי לעשות בכדי שיקבל מכתב פיטורים מהמעביד בתקופת החל"ת בכדי שנקבל פיצויים מלאים כמפוטר ולא מתפטר

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!