{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - מצב שלא ברור מה מגיע לי...
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
23/11/2020 17:29
שלום
אני מצוי בסיטואציה לא שיגרתית.
במשך ה 9 חודשים האחרונים הועסקתי כמנהל בית קפה, לפני שבועיים בעלי העסק פיטר אותי בצורה משפילה!
הם מחזיקים לי אצלהם 2 משכורות אחרונות עם שעות נוספות! אבל יש בעיה כפי שציינתי, בגלל טוב ליבי הסכמתי שאצא לחל״ת ואת השאר הם יפרישו לי!
לאחר ההשפלה וגירוש מהעסק בצעקות, פניתי לשוטף השני במטרה לעשות גמר חשבון, הגשתי בפניו דרישה לתשלום של קרן הפנסיה את כל ה 18.5% מאחר ושכרי נסגר על שכר נטו, לפי סיכום!
כמובן שציינתי גם את השעות הנוספות שהיו לי בחודשים שעברו
בעלי העסק חזר בתשובה, שהוא מוכן לשלם לי רק 90 אחוז מהסכום עקב אי הכרה בחלק שאמור להפריש גם לחלקי לקרן פנסיה מאחר וסוכם שכר נטו.

הוא לא מוכן לשלם לי את השכר של החודשיים האחרונים אלא בתשלומים (שכר ספטמבר ואוקטובר)

ורוצה שאחתום על הסכם סודיות והעיקר תביעות וכמובן מוכן לשלם את הסכום שלדעתו הגיוני ב 6 תשלומים!
גם מאיים עלי שאם לא אסכים לתנאים שציין, מבחינתו אני יכול לחפש אחריו בבתי משפט.

מאחר וטוב ליבי תמיד סיבך אותי האם יש לי מה לעשות בנידון בהתחשב העובדה שהייתי בחל״ת, למרת שלא עשיתי יותר משכר של 10 נטו שסוכם מראש, לא הרווחתי יותר בחודשים האלו...

חשוב לי לציין שזהו לא כל הסיפור, יש גם התעמרות בעובד והלנת שכר, חייבו אותי להגיע לעבודה אחרי ניתוח שעברתי בהרדמה מלאה עם אישור על ימי מחלה מהרופא המנתח! יש לי התכתבויות וואטס אפ לכל הטענות שלי.

אשמח לשמוע דעה של עורך דין מומחה בדיני עבודה.

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!