{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - חייב עזרה של עורך דין
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
11/11/2020 09:03
אשמח אם יש עורך דין שיכול לעזור לי ואפשר לדבר איתו,
עבדתי בחברה והחתימו אותי על חוזה גלובלי אשר בתוך החוזה כתוב כי השכר כולל שעות נוספות :" כאשר סכום זה כולל תוספת גלובלית בגין עבודה בשעות נוספות ובימים חורגים..." (מהחוזה עצמו).

לאחר כ-6 חודשים שעבדתי בחברה, שמתי לב כי יש בעיות עם המשכורות שלי ושאני לא מקבל באמת מה שאני אמור לקבל אלא קצת פחות.

לאחר בירור עם משאבי אנוש של החברה נאמר לי כי לפי החוק כל יום אשר בו הצהרתי שלא הייתי בעבודה באופן אוטומטי יורד מהתקן שעות שאני יכול לעשות בכל חודש למרות שהחברה ידעה שאני משלים את השעות הללו בימים אחרים.

כלומר אם נגיד לא הגעתי ליום עבודה אחד אז השלמתי 3 ימים של 12 שעות בכדי למצב שכל יום אני עושה 9 שעןת כמצוין בחוזה.

כעת החברה טוענת כי שלמה לי את כל השכר למרות שלא כך קרה.

כמו כן, הם גם טוענים כי ניצלתי כבר את ימי החופש שלי, למרות שלא ביקשתי לממשם במהלך כל עבודתי בחברה.
רציתי לדעת האם ישנה עילה לתביעה בעקבות החוזה שהבנתי שבכלל לא חוקי להחתים שכר על שעות נוספות, או בעקבות השכר?

והאם באמת יש חוק שאומר שמי שעובד גלובלי אכן יורד לו משעות התקן ימים שהוא הצהיר שהוא לא בעבודה?

אשמח ממש לעזרתכם

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!