{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - ייעוץ בנוגע לדיני עבודה
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
21/09/2020 15:00
אני עובדת כמאבטחת שכירה במשרד הפנים דרך חברת קבלן.

באוקטובר אני אמורה להתחיל ללמוד ובעקבות כך גם לעבור דירה, לכן הודעתי על כך למנהל שלי מספר חודשים מראש, כאשר קבענו כי אתן לו מכתב כחודש מראש, וכך עשיתי.

קבעתי איתו שאעשה משמרת אחרונה ב-29.9 ויום למחרת אחזיר את האקדח למשרדי החברה.

בשבוע האחרון הייתי בחופשת מחלה, וביום חמישי המנהל שלי פרסם סידור עבודה לשבוע הבא, וראיתי שאני לא משובצת בסידור אלא המחליף שלי כבר שובץ במקומי.

הודעתי לו שאני אקח חופש מחלה גם בשבוע הבא, מאחר ויש לי המון ימים לא מנוצלים והוא הסכים לכך. ואז בשישי שלחו לנו רשימה של לשכות שיוצאות לחל"ת בעקבות הסגר (כאשר הלשכה בה אני עובדת אינה נכללת ברשימה) ונאמר כי על כל מי שיוצא לתקופת חל"ת להגיע ביום שני למשרדי החברה להחזיר אקדח, כי המשרדים יהיו סגורים עד אוקטובר.

שלחתי הודעה למנהל שלי ושאלתי אותו מה זה אומר לגביי, והוא אמר שגם אני צריכה להחזיר אקדח- משמע גם אילו לא הייתי לוקחת חופשת מחלה לא הייתי יכולה לעבוד שבוע שלם (הפרת חוזה?). אמרתי לו כי באותו יום באותן שעות יש לי פגישת זום מטעם האוניברסיטה ואני לא יכולה לפספס אותה, ואני מבקשת שיסדר לי כך שאגיע שעה לפני המועד שקבע, ועל כך ענה שיחזיר לי תשובה ביום שני בבוקר, כאשר השיחה שלי מתקיימת ביום שני ב-10 ויש לי כשעה נסיעה לכל כיוון למשרדי החברה (עפולה-חיפה).

מה עליי לעשות?

האם זה נחשב להפרת חוזה משום שהוא לא שיבץ אותי מלכתחילה וכביכול לקח לי שבוע עבודה?

ומה אני יכולה לעשות בנוגע לאקדח? מדובר בשיחת זום שאני לא יכולה לפספס בשום פנים ואופן, ואפילו דחיתי תור לרופאה בשביל זה.

תודה מראש.

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!