{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - התעמרות
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
התעמרות
17/09/2020 17:38
רציתי לברר את זכויותי בנוגע לנושא של התעמרות בעבודה.
אני עובדת במשרד תקופה של כ-3 שנים.
עובדת אתי בחורה שמפיצה עלי שמועות שקריות בגין חוסר מקצועיות, גורמת לי לבידוד חברתי, למצב שלא רוצים אותי לעבודה בשל השמועות שהיא מפיצה.
היו זמנים שהיא היתה מגיעה למקום שלי עם עובד נוסף שרתמה לעזרתה ושניהם היו יורים עלי פקודות ונזיפות, וזה הגיע למצב של חרדה אמיתית כולל דפיקות לב, דיכאון וחוסר יכולת לתפקד.
אני שומעת אותה מדברת עם הבוסית שלי על פרויקט שלי, עד כמה הטעויות שלי נוראיות. ושכבר אין לה כח להעיר... (ובנוגע לפרויקט ההוא, האשמה לא היתה שלי).
כשאני הגעתי לעבודה גם אני התיחסתי בזלזול רב לעובדים מסוימים בגלל השמועות שהיא הפיצה עליהם באוזניי, עד שהבנתי מה קורה והפסקתי להאמין. כך שאני יודעת איך עובד המנגנון.
אני שיתפתי את הבוסית כבר כמה פעמים. חל אולי שיפור קל. אבל התדמית שלי בעיני הצוות כבר הרוסה.
מתיחסים אלי בזלזול, באי אמון, בכעס. מרגישה שאין לי צ'אנס.
לא רק אני מתלוננת, העובדים שנתונים תחתיה מתלוננים בשקט הרבה, אבל אף אחד לא פנה להנהלה כמוני.
אני מרגישה שאני משלמת מחיר נפשי ובריאותי, וטכנית לא יכולתי לעבור עבודה בשל הריון ומעבר דירה.

היא הורסת לי גם בפרויקטים שלי שהיא נכנסת אליהם ומעירה הערות ומדווחת על טעויות, הורסת תדמית בעיני משרדים אחרים...
המצב קשה נורא. אני מרגישה פגועה נפשית.
מה עושים?

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!