{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - המנהלת עברה גבולות
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
02/08/2020 13:47
אשמח לעזרה ממי שמבין בענייני עבודה.

המנהלת הישירה שלי בעבודה חצתה גבולות.

אני חירשת מושתלת, אני סובלת לאחרונה מדלקות בשתי האוזניים , דלקות די חמורות.

לאחר שלושה חודשי העסקה, ציינתי בפניה כי אני נאלצת להפסיק את העבודה עקב מצבי, כואב לי לדבר בטלפון והעבודה היא גם טלפונית.

שלחתי לה זאת בהודעה, שוב, בגלל הכאבים.
היא בתגובה כעסה שאני שולחת הודעה ולא מחייגת.
לאחר מכן, שאלה עד איזה יום אני אעבוד. ציינתי כי זה תלוי במצבי הבריאותי. היא בתגובה ציינה כי על פי החוק אני חייבת לתת להם ימים, אמרתי לה שאם ככה, אעבוד עד יום רביעי (על כל חודש, יום.)

נוסף לכך, לפני כחצי שבוע, היא ראתה אותי במקום העבודה עם גינס שחור וחולצת טישרט לבנה (בדיוק על פי הדרישות. מכנס שחור חולצה לבנה.) ציינה כי החולצה פשוטה מדי ולא להגיע איתה יותר, לקנות חדשה או להגיע עם חולצות שקיבלתי שעושות גירויים בעור. ציינתי כי זה עושה לי גירויים בעור, ביקשה שאקנה חולצות מכספי הפרטי, ציינתי כי עקב מצב הקורונה, אין לי כסף. אמרה שזה לא משנה לה, שאקנה.

ירדתי מן הנושא, היא עברה לנושא המכנס. שלא מקובל עליה שאגיע עם גינס שחור. זה המכנס השחור היחידי שיש לי. הם לא מספקים.

היא ציינה כי זה לא משנה לה. שאקנה ושאני לא אגיע יותר עם המכנס הזה, על אף שכל העובדים ביחד איתי מגיעים עם גינס שחור בדיוק כמו שלי.

אשמח לעזרתכם ולדעת האם יש לי מה לעשות עם כל הנושא.

כמובן שיש עוד דברים, אך נכון לכרגע, אני רוצה להתמקד במה שציינתי.

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!