{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - תביעה נגד המעסיק לשעבר
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
15/07/2020 09:21
צריכה עזרה לגיבוש כתב תביעה נגד המעסיק הקודם שלי.
אחרי שספגתי איחורים במשכורות, אי הפקדת פנסיה בזמן (לאחר שנה וחצי ולא במיידי כי הייתה לי קופה פעילה) וחוב לפנסיה עד יום זה.
לאחר חזרתי לעבודה מהחל״ת גיליתי שהמשרדים נעולים ושהבוס יאחר, טורטרתי לביתי שנמצא ביישוב אחר על מנת להביא מפתח ולבסוף הוא נזכר שהוא החליף צילינדר ולא ענה לי לטלפון.
ויום למחרת איחר בחצי שעה ויבש אותי בחוץ, הכניס אותי לשיחה והודיע לי שהוא מבצע לי שימוע במקום בזמן שאני בהלם ומגמגמת.
לאחר השימוע נשלחתי לבית באמרה שחבל שאסבול שם חודש נוסף (שבועיים לפני היציאה לחל@ת היו ביננו דין ודברים על היחס שלו ועל זה שהוא מביא אותי לבכי עם ההתעללות והצרחות שלו על דברים שלא קשורים אליי בכלל) והייתי צריכה לחכות כמו כלב מושפל בחוץ במשך חצי שעה.
אמרתי לעצמי, הגר תחליקי יאללה נסיים את זה יפה ותשאירי לה׳ את ההתחשבנות עם אנשים רעים וכוחניים כאלו.
אבל אני מוצאת את עצמי מתחננת שישלמו לי את החוב לפנסיה, ישחררו לי את כספי הפיצויים ויוסיפו את החלק שלהם בפיצויים וכמובן את דמי ההבראה.
במהלך הכמעט חודשיים האחרונים התקשרתי, שלחתי מיילים, התחננתי! והוא בשלו חש שהוא עושה לי טובה וכשלהוד רוממותו יבוא לשלם לי הוא יעשה זאת.
די, נמאס לי להיות נחמדה, נמאס לי לשתוק ולא לעמוד על שלי.
אני מחפשת עורך דין שיעזור לי לנסח כתב תביעה כנגדו בבית הדין לעבודה ולהבין מה הסכום שאני יכולה להגיש כנגדו.
אולי דרך הכיס הוא יבין איך לא מתייחסים לעובדים.

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!