{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - התעלה הקרפלית ביד שמאל
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
29/06/2020 20:54
מחפש עורך דין להתייעץ איתו בנושא רפואה... בבקשה רק מי שמבין בנושא

לפני שנתיים וחצי בערך עברתי ניתוח בכף יד שמאל בתעלה קרפלית(גוגל למי שלא יודע מזה)
לפני הניתוח לקחתי כדורים במשך שבוע בערך גרמו ליותר כאבים חזרתי לרופא קבענו תור לניתוח
הכל טוב ויפה עד לפני חצי שנה בערך התחלתי להרגיש את אותם כאבים שהיו לי חזרתי לרופא והוא הפנה אותי עוד פעם לבדיקה בבית חולים צפת
שמה אמרו שיש חומרה קלה והרופא הפנה אותי לצילום כף יד חזרתי אליו עם שתי הבדיקות
אומר לי מה שאתה אומר שאתה מרגיש ומה שהבדיקות מראות זה לא אותו דבר נתן לי כדורים נגד דלקת אין לו תשובה למה שיש לי ביד וזה הרופא שניתח אותי ועל כל פגישה שילמתי 150 שקל
אחרי כמה חודשים הפנו אותי לניורולוג גם לא יודע כלום אמר לי תתחיל בפיזותרפיה ואם לא יעזור זריקה לא עשיתי מה שהוא אמר
התחלתי תיפולים בגלי הלם crt שבוע שעבר עשיתי טיפוח שני מאז אותו טיפול אני סובל מכאבים גם שמה לא יודעים מה אבל......הם יודעים מה שיש לי ביד
קודם כל אמרו לי שהניתוח שעברתי הוא אמר לי שהוא 50 50 שיש מצב שזה יחזור וזה לא אמרו לי לפני הניתוח ובגלל הניתוח נוצרו באיזור שמה גושים של דם וזה גורם לאי הספקה של דם לכף יש לא מגיע לי לכף יד מספיק דם
קבעתי תור שבוע הבא לדיקור סיני והוא בכלל אומר שהניתוח הזה סתם

אני עובד בעבודה פיזית וזה פוגע לי בעבודה ומקשה עלי

אם משהו לא ברור מצטער והאם יש משו לעשות בנידון?
תודה

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!