{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - באמת שלא יודעת מה לעשות
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
17/06/2020 13:18
בהריון כרגע חודש 8 המעסיק ידע על ההריון מחודש שני ועובדת שם מעל חצי שנה. ב18.3 הוצאתי לחל"ת אני חלק מ2 פרויקטים אחד הוחלט שאינו חיוני אח"כ הוחלט שחיוני ובכל זאת בחרו להחזיר עובד אחר מהחל"ת שתקתי כי חשבתי שיחזירו אותי עם יתר העובדים ב1.5 ב1.5 אכן החזירו את הפרויקט השני והבנתי שלא מתכוונים להחזיר אותי התקשרתי למעסיק שהתחיל לטעון שאני לא מקצועית ויש עובד יותר מקצועי לפרויקט (ברור שזה יותר מקצועי עובד שיהיה כל הפרויקט מעובדת שעוד חודשים נעלמת) שוחחנו וביקשתי תשובות ברורות. במקביל דברתי עם משרד העבודה שאמרו שהמעסיק חייב להחזיר אותי ושלחו לו מכתב יום למחורת הכח אדם התקשר ואמר שאני מפוטרת ואין משרה אחרת כי אני לא מקצועית והרסתי את הפרויקט (הפרויקט בשלב התכנון אי אפשר להרוס פרויקט בשלב זה) למחורת התקשרתי למנהלת הישירה שטענה שיש קיצוצים (מתוך מעל מאה עובדי מחלקה אני ועוד 2 עובדות קיבלו הודעה זה לא קיצוצים זה התחשבנות עם עובדים להרגשתי) הצעתי שתשאיר אותי ואז יהיה לה לאחרי הלידה משהי שיש לה יכולות בין אישיות וגם מקצועיות. היא טענה שאני ממש לא מקצועית ואמרה שהשילוב של המצב גרם לפיטורין ואם לא היה קורונה היו עושים לי שיחה (אציין שהיו חילופי מנהלים באמצע פבואר והיא עוד לא מכירה אותי והמנהל הקודם דווקא היה מאד מרוצה). מאז לא שמעתי מהם כלום. התקשרתי שבוע שעבר למשרד העבודה הם אמרו שהמעסיק ענה להם והם ענו לו ושיסתיים הטיפול יסבירו לי הכל ולא רצו למסור עוד מידע שאלתי אם אני יכולה לקבל פיטורים והם אמרו לא ניתן לו. כנראה שהמעסיק בכלל לא ביקש פיטורין הוא ביקש חל"ת למרות שבטלפון הודיעו לי על פיטורין ז"א שעדין לא עשו בכלל שימוע. אתמול בלילה חלמתי שאני מדברת עם ההנהלה ואומרת להם איך אתם יכולים לעשות לי ככה לפגוע בשמי הטוב שאם מפטרים משהי בהריון כנראה עשתה משהו ממש חריג ולא עשיתי כלום אין להם בכלל הוכחות לטענות שלהם אני מאד אשמח לתמיכה ממי שקראה אין לי כח להתמודד עם זה בחודש שמיני להריון אני מרגישה חוסר וודאות וחוסר הגינות. אני מבינה שאני יכולה לתבוע ולקבל הרבה כסף אבל בינתיים זה משפיע עלי לרעה. אני עובדת בחברה מאד גדולה ונחשבת במשק ולא מעכלת שאני בסיטואציה הזאת. יש כבר עורך דין שהתנדב לעבור על החומר ואמר לי שיש לי קייס חזק וכו אבל נפשית החוסר וודאות אם אני חוזרת לאן אני חוזרת ומה קורה אם אני יולדת באמצע התהליך שלהם לנסות לפטר אותי וכו.

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!