{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - ממש לא יודעת מה לעשות!
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
02/04/2020 14:46
אני עובדת ותיקה עובדת עשר שנים במשרד בוטיק עם 2 עובדות, לפני 4 חודשים הביאו עובדת חדשה שכנראה לא כל כך אוהבת אותי כי אני בתקן של משרת אם והיא משרה מלאה.

אני בהריון צריכה ללדת בקרוב וממש בלחץ מהלידה כי בלידה הקודמת אני והילדה יצאנו בנס בחיים, העובדת שאיתי גם בהריון צריכה ללדת באוקטובר, היא מנסה כל הזמן להגיד לי שאני אקח חופשת לידה של 3 חודשים בגלל שהיא גם בהריון, אני יכולה לקחת חופשת לידה של שנה בגלל הותק שלי והיא לא, אמרתי לה שאני לא מתכוונת להכניס את הילד שלי בחורף לגן עם כל המחלות ועכשיו עם הקורנה והיא הלכה למנהל ואמרה לו שאני לא נותנת מעצמי למשרד ושאני עושה לה בכוונה, המנהל לא יביא מחליפה כי רק ללמד את התפקיד זה כמה חודשים, היא גרמה לי ממש להרגשה לא נעימה לא מספיק שאני בלחץ מהלידה עכשיו אני צריכה לדאוג למה יהיה עוד 3 חודשים שהיא תלד, בנוסף יש לי הרגשה שהיא עושה לי בכוונה
כי אני על תקן משרת אם והיא לא (יש תקן רק לעובדת אחת)
ומנסה להוציא אותי לא טוב כדי שאני יעזוב
אני אציין בנוסף שאני עובדת טובה ומסורה אבל לא בן אדם שיודע להתחנף למנהלים והיא כן חנפנית אז יכול להיות שזה גם משפיע על המנהל.

אני אשמח לכל עצה.

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!