{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - ייעוץ בעניין עבודה
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
18/02/2020 14:41
בשנה האחרונה עבדתי כשכיר בבית דפוס במשרה מלאה (עוד שבועיים זה שנה בדיוק),אני סטודנט במסלול לימודי ערב,בראיון עבודה הודעתי שאני סטודנט והובטח לי התחשבות בתקופות מבחנים.
במהלך השנה הצטרף מנהל חדש שקצת התקשה לקבל זאת.
אותו מנהל הוא לא המנהל הישיר שלי אלא אבא של המנהל הישיר שלי.
יש לי צילום מסך של שיחות שלי עם המנהל הישיר עם בקשה לחופשים בתאריכים מסויימים בשביל המבחנים וגם אישור על כך.
בזמן החופשה כנראה שהיו לחצים בעבודה ומכיוון שלא יכלתי לתת מענה הם לא כ"כ אהבו את זה.
כשהגעתי לעבוד ביום שסוכם,המנהל הגדול יותר (החדש יחסית) ניגש אלי,אמר לי בוקר טוב,הורה לי להדפיס שעון וללכת הביתה,אמר שמחר יהיה שימוע.
כששלחתי לא אח"כ הודעה בוואטסאפ שזימון לשימוע צריך להיות בכתב,הוא טען שחא הייתי סבלני ולא חיכיתי (למרות שאספתי שם את הדברים שלי במשך 10 דק) ואז הוא שלח לי תמונה של זימון.
כשהגעתי לשימוע מול בעל הבית ומולו,נאמרו שם דברים מפוברקים ולא נכונים על כך שלא עשיתי את עבודתי כמו שצריך,ושאני לא מתנהל בצורה טובה תקופה ארוכה,היה ברור לי שכאלה דברים יאמרו מכיוון שאין סיבה אמיתית לפטר אותי.
בסוף השימוע סוכם שאחייג למחרת לאותו מנהל ואשאל אותו על החלטתו הסופית,כמובן שהוא אמר לי לא להגיע יותר ולחפש עבודה אחרת.
משמע,נשלחתי הביתה ללא הודעה מראש,פוטרתי ללא הודעה מוקדמת,קיים סיכוי שפוטרתי לפני שמלאה לי שנה בחברה ע"מ שלא אקבל פיצויים,לא קיבלתי מכתב פיטורים ולא העתק של השימוע.
דבר נוסף שאני רוצה לשאול,במהלך עבודתח התבקשתי לעשות כל מיני דברים אישיים לסמנכ"ל,מכיוון שאני שליח ןאני תמיד בחוץ,התבקשתי להוציא את הילדים מבית ספר,להביא לו,לאשתו או לילדים אוכל הביתה,יש הןדעות שמוכיחות שאני מסרב לעשות את הדברים ובכל זאת הוא אומר לי לבצע אותם,בפנים הוא גם דאג להגיד לי שזו חלק מהעבודה ואם לא מתאים לי אוכל ללכת הביתה,לא הייתה לי ממש ברירה אז המשכתי לעשות זאת,שלא נדבר על כך שזה תמיד גזל ממני את זמן ההפסקה וגם זה מתועד.
זה קרה יותר מ30 פעמים בקיץ וזה קרה עד לפני שבוע לפחות פעם בשבוע.
האם יש לי על מה לתבוע? האם משתלם?

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!