{if 0} {/if}

הוספת תגובה
×
x

כלים לחיפוש עבודה


פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - שאלה בדיני עבודה
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *


* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
09/01/2020 09:20
זוג הורים לילד עם מוגבלות.

שניהם מועסקים באותו גוף.

האמא מקבלת 52 שעות העדרות בשנה לצורך טיפול בילד, ע"ח המעביד. את 52 השעות היא לעיתים מנצלת בסוף השנה, מקבלת אותן כחופש רצוף של כ 5 ימים. המעסיק מאפשר.

בעלה שמועסק באותו הגוף, ביקש לקבל גם כן 52 שעות העדרות לצורך טיפול ילד, כמובן לא בשעות ההיעדרות של אשתו.

הוא סורב. המעסיק טען שרק לאחד מבני הזוג מגיע לקבל 52 שעות היעדרות.

אם הורה יחיד, באין בנזוג, זכאי לקבל 104 שעות היעדרות לשם טיפול בילד עם מוגבלות, מדוע לא זכאי הבעל לקבל 52 שעות משל עצמו?

אשמח להסבר ברור של סעיף 1ב' לחוק דמי מחלה, מהי בדיוק הזכאות של כל אחד מני הזוג.
תודה




פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!
ccccc