{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - זכויות של עבודה מועדפת
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
24/12/2019 08:59
אני עושה מועדפת בתחנת דלק.
היום במהלך משמרת שעבדתי המנהל התעצבן שהייתי בלי תג שם ושלח אותי לבית כדי להביא את התג שם שלי.
בזמן שהייתי בדרך חזרה מהבית לעבודה, גיליתי מעובדת אחרת שהוא מחפש מישהו שיחליף אותי במשמרת שלי ויגיע במקומי. הוא אמר לעובדת שהייתה בחנות להתקשר אלי ולהודיע לי לא להגיע בזמן שכבר הייתי בדרך לחנות אך לא יכולתי לענות כי הייתי בנהיגה, וכבר הייתי בדרך לעבודה.
כשהגעתי לעבודה ושאלתי את המנהל לפשר הדבר, הוא טען שאני "לא עובדת כמו שצריך" ושיתן לי ללכת לבית לחשוב על הדברים ולדבר על זה יום אחר. (הוא לא אמר לי במפורש שאני מפוטרת או משהו כזה). לאחר מכן הלכתי לבית ויצאתי מקבוצת הוואטסאפ (לא אמרתי לו שאני מתפטרת).
ואז הוא שלח מחדש סידור עבודה של המשך השבוע בקבוצה בוואטסאפ שאני לא משובצת בו (שיבץ עובדים אחרים במשמרות שלי).
הוא אמר לעובדת אחרת שהכוונה שלו לא לפטר אותי אלא לתת לי "שבוע חופש" (?) כדי להרגע ולדבר על הכל
מה הזכויות שלי מבחינה משפטית? יוצא שהוא אמר לי ללכת לבית באמצע משמרת, וכרגע נשארתי בלי העבודה והמשמרות
תודה

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!