{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - אלו זכויות יש לי?
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
15/12/2019 10:08
חיפשתי עבודה, היו לי 3 הצעות. בחרתי במשרה מסוימת שמאוד נוחה לי מבחינת השעות כי אני עצמאית בנוסף ויש לי עוד עבודה בהמשך היום. התקבלתי בראיון עבודה ואף התחלתי במשך שבוע שלם לעשות חפיפה של כמעט 30 שעות.

כמובן שחתמתי על חוזה עבודה אך על 106 לא החתימו אותי למעשה אפילו לא טרחו לקחת את החוזה מהמגירה בה השארתי אותו מספר ימים (זא שגם לא הכניסו אותי למערכת וטכנית לא הייתי מכוסה מבחינת ביטוח ונאדה)
ביום חמישי ה5 לדצמבר שאלתי את המנהלת בהודעת וואטספ משהו בסגנון של "אוקיי איך ממשיכים מתי אני מקבלת לוז שאוכל לסדר לי גם עם העבודה השנייה.."

עד עכשיו, הרגע הזה, 15 בדצמבר היא לא פתחה את ההודעה לא עונה ומתעלמת ממני נתנה לי לשבת בבית ופגעה לי בפרנסה בזלזול מחריד! הפרה בוטה של החוזה.

פניתי למשאבי אנוש והגשתי נגדה תלונה חזרה אליי המנהלת של הסניף שגם לא סיפקה לי תשובות לגבי למה לא חזרו אליי? (חתמתי אתכם על חוזה הלוו)
רק רצתה לשמוע את הצד שלי ונפרדנו לשלום.

מיותר לציין שנערכתי להכנסה גדולה יותר החודש כי הסתמכתי על מילה שלהם שהתקבלתי וזהו. ואפילו קניתי בגדים "תקניים"במיוחד לעבודה הזו.

מה עליי לעשות?

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!