{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - רוצה לשמוע חוו''ד של עו''ד
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
01/12/2019 16:54
אתמול כשהגעתי למשמרת ראיתי שסידור העבודה פורסם בלעדיי (כשיש לי 3 משמרות כתובות בחוזה).

לא נאמר לי כלום לפני ולא הועלתה כלפי כל טענה (להפך, הגדלתי ראש במשרה הזאת ועד כה היו כלפי רק תודות), וכששאלתי פתאום המנהל "נזכר" שיש לי שימוע ביום ראשון (הכל בוואטסאפ).

מיותר לציין שזאת עוגמת נפש רצינית לבוא למשמרת ולראות שהחליטו לפטר אותך בלי להגיד לך אפילו (כי המשמעות של לפרסם סידור בלעדייך היא ברורה), כשבעצם ה"בלב פתוח ובנפש חפצה" לגבי השימוע לא תקף פה.

בהתנהלות גועלית כזאת עוד לא נתקלתי, הקטע ההזוי שזה גם בלי סיבה כי היחסים שלי עם אותו מנהל היו תקינים.

אני מרגיש שהדבר לא נעשה בתום לב, בתחילת עבודתי בחברה הבנתי שכל העובדים (אנחנו שישה) חוץ מאחד עובדים רק חודש.

שאלתי את המנהל אם זאת מדיניות לפטר עובדים מהר והוא אמר שממש לא ושפשוט "אנשים לא יכלו להגיע למשמרות " (שזה קריטי כי זאת חברת שמירה).

הייתי שמח לדעת אם יש קייס לתביעה או שבגלל שפורמלית הוא כן זימן אותי לשימוע (בוואטסאפ זה נחשב בכלל או שצריך מכתב?)

אז הוא כביכול פעל לפי חוק?

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!