{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - עזרה מקצועית
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
11/11/2019 10:27
לפני כשנה עבדתי במקום X במשך 3 שנים. במהלך הזמן הבוס הספיק לשלם לי שעות נוספות בטענה שהוא לא צריך למרות שבמשך שנתיים שילם, מעולם לא שילם לי ימי הבראה ועם הפנסיה היה לי סרט רציני , ירד לי כסף מהתלוש אבל מעולם לא נכנס לשום קופה, כשהדבר נודע הפקיד רטרו שנה את אותו הסכום בדיוק וסיים את העינייןממבחינתו.
בשלב הזה כבר הבאתי לו מכתב מעו"ד שדרש ממנו לשלם את כל מה שחסר לי ע"פ התלושים שלי והנתונים בשטח אך הוא סרב, משם כבר עירבתי את ההסתדרות אך הדבר לא נפסק שם.
אחרי שהוא הודיע לי על סיום עבודתי ושאני ננדרשת למלא חודש עבודה, הוא החליט באמצע שיש לי 14 ימי חופש שלא ניצלתי ושהוא לא רוצה שאגיע לעבודה החל ממחר עד סיום העבודה. (על מנת שלא יצטרך לפדות לי אותם).
מההסתדרות אמרו לי שזה לא חוקי כי זה בעת תקופת הודעה מוקדמת.
לאחר סיום עבודתי שם, לקחתי בעצת ההסתדרות רורה חשבון שהכין דוח מסודר מכל התלושים בו נטען כי מגיע לי 20,000 שח רק מתשלומים שלא שולמו לי והגיעו לי על פי חוק.
הגשנו תביעה בבה"מ.
עורכת דינו של המעסיק נפגשה איתנו וטענה כי היא מוכנה להגיע איתי להסדר של מקסימום 5,000.
אני לא הסכמתי שכן 20k זה מה שמגיע לי עפ חוק וללא קשר לעוגמת נפש או ימי העבודה שהפסשתי בהתעסקות עם העיניין.
השאחה שלי היא כזאת:
*האם עליי לקחת עורך דין שייצג אותי?
*האם אני צריכה לפנות למשרד התמ"ת? (נודע לי שהם קונסים במקרים כאלה את המעסיק ואם השופט רואה שמשרד התמת מעורב יותר קל להתנהל בתיק (לא יודעת אם זה נכון))

התחושה שלי שההסתדרות לא ככ מדריכה אותי בנושא ואני אבודת עיצות ולא יודעת איך להתקדם. אני לא רוצה להפסיד את הכסף.

תודה רבה לכל מי שקרא, אני יודעת שזה ארוך.

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!