{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - פיטורין
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
פיטורין
07/11/2019 18:34
שלום ,
אשמח לייעוץ , התחלתי לעבודה בעבודה חדשה ,לאחר 4 ראיונות שכלולו גם מבחן מעשי בתחומי התקבלתי לעבודה.
כאשר הגעתי ביום הראשון הודיעו לי שעבור הפרויקט שהם מייעדים עבורי אצטרך לעבור מבחן אצל הלקוח וכאשר אגיע ללקוח בבקשה לא לציין שאני עובד יום אחד אלה כבר שבועיים .
כאשר הגעתי למבחן בחנו אותי על חומר שאינני בקיא בו והממונים עלי יודעים זאת , תוך כדי הפגישה אצל הלקוח הבוס שלי אומר שיהיה בסדר וכל הזמן אומר לי מה להגיד ושזה פוליטיקה בין הארגון לחברה שלנו ושהכל יהיה בסדר , במעמד המבחן בחנו אותי 5 אנשים אשר "צלבו" אותי בחומר שאינני בקיא . לאחר המפגש הלקוח אומר לבוס שלי שהם לא מעוניין שאני ינהל את הפרויקט בטענה שאין לי ידע טכני מספיק הנחוץ להם ושוב הבוס שלי אומר שאין מה להילחץ ושהוא ידבר איתם ויהיה בסדר . לאחר מכן קבעו שאעשה שוב מבחן לאחר כמה ימים . בכמה ימים האלה למדתי את החומר שהבוס שלי ביקש אבל עדיין את הידע שהם רצו לא היה לי . הבוס שלי ביקש ממני לשקר ואפילו שינה לי את קורות החיים בשביל להציג להם מצב אחר . לאחר המבחן השני ששוב לא עברתי . הבוס שלי שאל אותי אם אני יכול לחזור לעבודה הקודמת שלי כמובן שעניתי לא . ואמר לי בינתיים להישאר בבית עד שיחליטו מה לעשות איתי כי בצוות שלו אין לי מה לעשות . מה עלי לעשות ? מה אני יכול לדרוש מהם ? תודה רבה

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!