{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - עובדת מהבית בהריון
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
24/09/2019 08:10
שלום יש לי שאלה

אני עובדת מהבית ואני בהריון . אני עובדת בחברה 5 חודשים . סיפרתי למנהל שלי שאני בהריון קצת לפני חודש 5 . הוא הסכים הכל היה בסדר . אחריי חודשיים הוא אמר שהוא רוצה לפטר אותי ולא בגלל הריון כביכול אלא בגלל שהם פתחו משרד (לפני חודשיים מהפיטורין) והוא רוצה להעביר הכל למשרד ( המשרד במרכז ואני מהצפון) ויש לי הודעה שהוא אומר שאם לא היה היריון כל זה לא היה קורה. אחרכך הוא רצה לעשות לי שימוע במשרד והסברתי וביקשתי שכמו שכל הפגישות היו בפלאפון עד עכשיו ככה אני מבקשת שיעשה לי את השימוע גם בפלאפון בגלל שאני בהיריון וקשה לי להתנייד לבד.

בהתחלה הוא הסכים ואחרכך אמר שבגלל שאני לא מגיעה לשימוע במשרד אז הוא מוציא לי מכתב פיטורין . כשהתחלתי לעבוד נפגשתי עם בחורה שנתנה לי נייד של העבודה באזור מגוריי . ועכשיו הוא מבקש את הנייד בחזרה .

אמרתי לו שאני אחזיר לו אחריי שאני אקבל משכורת. מכתב. ותלוש. והוא אמר לי שאראה על מה חתמתי בחוזה ויש לזה השלכות.

לא זכור לי שחתמתי על שום חוזה . וכשביקשתי ממנו ליראות את החוזה הוא אמר כשיהיה צורך הוא יראה. אמרתי לו שאת זכותי ומאז הוא לא ענה לי!

אני אשמח לייעוץ מה עליי לעשות ?

למי לפנות

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!