{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - התעמרות בלתי פוסקת
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
04/09/2019 22:07
ברצוני לתאר מצב התעמרות שנמשך כבר 3 שנים מצד המנהלת אני עושה את עבודתי מעל ומעבר מגדיל ראש חרוץ משקיע מזמני וממקצי למען מקום העבודה בו אני עובד אני עובד בודד חינוכי בתור אב בית בכל ישיבה אני חוטף הערות כמו אנטי סיריון אני מפחדת ממך וכאלה כאשר מעולם לא קיללתי מעולם לא גיליתי אלימות להיפך מורה גילתה כלפיי אלימות ולא נעשו דברים כלפיה מצד המנהלת לא פעם אני נקרא למשרד ואני מקבל איומים של אם לא מתאים לך אתה מוזמן לעזוב או שאני יותר אותך למרות כל ההמלצות של המנהלן שאני עושה את עבודתי על הצד הטוב ביותר היא אפילו התווכחה על ההמלצות בזמן שחשבנו על נושא העלאת השכר בפעם האחרונה זה היה על כך שהיא נתנה לי מטלה עבדתי במשך כל היום ואחרי כאשר אני עם גב תפוס ועם חגורת גב שנותרה לי משימה אחת שהייתה מצריכה עבודה טלפונית ישבתי לבצע אותה לפתע היא נכנסה ובאלה המילים היא אמרה זה לא הוגן שאחרים עובדים ואתה יושב כשרציתי להסביר לה את המטלה האחרונה שהיא ביקשה היא לא הייתה מוכנה לשמוע כאילו אני אויר כאשר סיימתי את יום העבודה סבלתי מכאבים עזים בגבי נאלצתי להישמע להוראות הרופא אורטופד ובמשך חודש וחצי אני עובר טיפולים של פזיוטרפיה צילומים כאשר התבררה הסיבה והיא סיבה רפואית לא קלה לאחר שובי מחופשת המחלה הגשתי טופס 250 לביטוח הלאומי כדי שהיא תחתום היא סירבה והתחילה לחקור אותי ואמרה שלא עשיתי כלום אתה רק צבעת בקיצור סירבה לחתום למחרת אני נקרא אליה שוב היא מגישה לי מכתב כאשר אני כולי מזיע ומדוכא מההתנהגטת של אותה מנהלת שכל היום מתעסקת רק בי ואיך להציק לי יש לציין שאני בעל מקצוע שיוצא מגדרי כדי לטפל בכל עבודה מבלי לערב קבלנים שכולים כסף רב וחוסך בכך למוסד החינוכי ולטובת ו

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!