{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - איך אפשר ככה?
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
15/08/2019 12:17
אני כחודשיים נמצאת ללא עבודה(אמורה להתחיל עבודה כבר בקרוב- אלא שהמעסיק מבקש אישור שאני כשירה לעבודה מרופאה תעסוקתית וזה מתעכב בשל כך) , בינתיים חותמת אבטלה כבר מהחודש ה7(סיימתי עבודה אחרונה ב17.6.19 .) הגשתי תביעה לאבטלה ולא חסר דבר ועדיין מקבלת תשובה שהתביעה שלי בטיפול- מעבר לשבועיים- הזמן שמצריך לטפל בתביעה באופן רגיל באתר האישי עוקבת וזה כבר חורג בהמון ימים מהטווח של סטנדרט הטיפול בתביעה. ככה כתוב לי: "משך הטיפול בתביעתך עולה על הסטנדרט שנקבע. מוצע שתפנה לברור במוקד הטלפוני של המוסד לביטוח לאומי במספר*6050 " , מתקשרת וכל יום מספרים לי על עומסים אצליהם (והעיקר יוצאים גם לחופש בקרוב.. לזה דואגים!) אני חיה רק על הנכות כללית כבר חודשיים, כשמתוך 3312 ש"ח של הקיצבה יורד לי 1870 ש"ח על השכרת הדירה שבה חיה כיום באריאל, יחידת דיור קטנה מאוד. וכמובן שיש לי גם הוצאות של תשלומי המים חשמל וגז לשלם לבעל הדירה והוצאות מזון ונסיעות וחומרי ניקוי לדירה ותרופות ועוד .. בחיסכון שלי בבנק יש 3500 ש"ח, ואני כבר תוהה אם עליי בגלל ביטוח לאומי שמעכב לי את קיצבת האבטלה, האם חייבת לפדות תחיסכון שלי?! אין לי הכנסות חוץ מהנכות והאבטלה שאמורה לקבל! אבל לא מקבלת!!! מה ההגיון שדווקא אותי כמו דוחים מסיבות של "כולם עכשיו באבטלה בקיץ - המורים הגננות הסייעות ..." זה התשובה של אלה שעונות לי בטלפון, כאילו שאני אמורה להיות תלויה בהם כדי לקבל תמגיע לי בחוק ממזמן?! העיקר מתייצבת בלישכה וכלום......מה עושים?? איך מחזיקים מעמד מ1000 ש"ח בלבד בעצם כמעט שנשאר לי לכל ההוצאות הרבות? שעוד חודש אהיה ככה? לנסות לשרוד??

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!