{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - מה דעתכם?
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
18/06/2019 08:17
אני עובדת במקום עבודה כשבעה חודשים ועתידה ללדת ביולי ולצאת לחופשת לידה, בעקרון אין לי כוונה לחזור לשם, ואמרתי זאת בהתחלה למי שאחראית עלי, זה התגלגל למנהלת מחוז (זו עמותה טיפולית) והיא ביקשה שאכתוב מכתב שמודיע על סיום עבודתי לאחר חופשת הלידה, (בתמימותי חשבתי לכתוב שכן באמת אין לי כוונה לחזור), אולם אז הבנתי משני עו''ד שלא כדאי שאכתוב, ושאגיד שאני לא יודעת משום שאז אולי לא אוכל לגבי פיצויים אם אתפטר לטובת גידול הילד, וכן לחתום אבטלה (והפרשות סוציאליות). בשבוע שעבר שוב המנהלת שאלה אותי מה קורה איתי, (זה אחרי שנאמר לי כמה פעמים שצריך את המכתב כדי להעסיק מישהי לטווח הארוך), המנהלת בעצם כאילו טוענת שבלי מכתב הם לא יכולים לקחת מישהי לתקן (זו עבודה טיפולית, ככה שהם כאילו רוצים להחליט על מי יטפל במטופלים שנה הבאה).

האם באמת לכתוב מכתב יפגע בי? האם יש דרך שאני יכולה בה לדרוש את זכותי במידה ואצהיר במכתב?

אשמח לעצות כיצד לפעול (מוסיפה שבתחושת בטן הם ממש יצרו לי מניפולציה רגשית, ואני פשוט רוצה לצאת ולא לחזור לשם ולכן חושבת לכתוב להם ודי).

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!