{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - ביטול שעת הנקה
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
14/06/2019 23:40
אני עובדת במשרה מלאה המעסיק אישר לי לפני חופשת לידה לעבוד 3 ימים 8:30-17:30 ויומיים קצרים 8:00-16:00 בחוזה רשום לי שזו משרה מלאה ועל המעסיק מקובל שאצא יומיים לפני כנרשם. לפני יציאתי חזרה לעבודה בדקתי מול הנהלת חשבונות אמרו לי שאני זכאית לקבל שעת הנקה אחרי 3 שבועות של עבודה נאמר לי שנעשת טעות ואיני זכאית לשעת הנקה החל מחודש הבא.זה הפתיע אותי מאוד הנימוק שלהם היה כי עבדתי פחות מ174 שעות היו חודשים קצרים בגלל חגים ובדיקות הריון יצא שלא הגעתי ל174 שעות אלא בערך 165 אך רשום לי במפורש בחוזה כי אני עובדת משרה מלאה. פתאום רוצים להוריד את שעת ההנקה האם זה תקין? הדבר לא הגיוני מכמה סיבות אני עובדת משרה מלאה לפי חוזה, לא יתכן שאחרי שיצאתי לעבודה מודיעים לי פתאום שאין שעת הנקה מה גם שגיליתי שעובדת אחרת שעובדת הרבה פחות שעות ממני כח קיבלה שעת הנקה לכן שמדובר בעוגמת נפש וכן הפליה בין עובדים. אשמח לקבל סיוע להבין כיצד להגיב לכל המהלך הזה של המעסיק נראה לי שזה לא חוקי בעליל. תאוששו את טענותי בבקשה

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!