{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - בירור זכויות לפני חתימה...
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
10/04/2019 15:44
שלום.
מקום מגוריי בראשון לציון. מקום עבודתי הקודם היה בתל אביב והגעתי אליו בנסיעה של 40 דקות ובאוטובוס אחד.
כמה חודשים לאחר תחילת עבודתי הסתבר לי שהמשרד מתעתד לעבור לעיר מודיעין. מדובר באזור בפיתוח אליו אין תחבורה ציבורית מוסדרת וההגעה אליו כרוכה בשני אוטובוסים ושתי רכבות לכל כיוון.

מאחר וכך, ומכיוון שעד להחלטתי לעזוב איש ממהנהלה לא הסביר מה יהיו תנאי המעבר פרט לכך שהבטיחו הסעות, חיפשתי לעצמי וגם מצאתי מקום עבודה אלטרנטיבי אליו אוכל להגיע באופן ובזמן סבירים. חייבת לציין שבגילי (57) הזדמנות כזו אינה מובנת מאליה.

הודעתי על רצוני לסיים את העבודה ונתתי חודש כמתבקש בחוק.

ביום העבודה האחרון (כשעתיים לפני סיומו) נקראתי לשיחה בה הובהר לי שאיני זכאית לפיצויים מכיוון שהתפטרתי בנסיבות שאינן מזכות. המעביד דורש שאחתום על טופס ויתור על הפיצויים שהפריש לקופת הפנסיה ומאיים עלי בתביעה אם אסרב

אני מבקשת לדעת האם העברת המשרד מתל אביב למודיעין נחשבת להרעת תנאים ומצדיקה את זכאותי לפיצויים. אני שוב מדגישה שעד שהתחייבתי למקום עבודה חדש והודעתי על עזיבה לא הובהרו התנאים למעבר, לא הוצע פתרון למקרה של פספוס ההסעה או פיצוי על הזמן הנוסף שנבזבז בדרך אל המשרד וממנו הביתה כשנאסוף ונפזר את כל העובדים.

כמו כן אציין שאלמלא המעבר לא היה עולה בדעתי לעזוב מכיוון שאהבתי את העבודה והתחברתי לצוות באופן מושלם.

רציתי לדעת את זכויותיי לפני שאחתום

תודה

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!