{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - קביעת נכות בוועדה רפואית
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
24/03/2019 13:35
אני כרגע מחכה לזימון לוועדת אי כושר נכות ובחודשים האחרונים אני מקבל הבטחת הכנסה.

שלחו אותי לתוכנית בשם מעגלים שזה בעצם פעם בשבוע הולכים למאמן אישי ומנסים למצוא דברים שקשורים לתעסוקה וכו'..

אני מרגיש שאני קורס, אני בזמן האחרון יוצא כל הזמן מהבית, ביום שני אני חותם בלשכה, בשלישי יש לי שיחת טיפול וברביעי השיחה עם המאמן האישי מלשכת התעסוקה.

אני לא יודע מה קשה להם להבין, אני אחרי וועדת אי כושר בלשכת התעסוקה ונתנו לי פטור זמני עד אפריל ועכשיו שלחו אותי לזה ואם אני מסרב אני לא אקבל קצבה...

קשה לי זה עמוס לי מדי ונתתי להם מכתבים כמה מכתבים, חלק אומרים שאני לא מסוגל לעבוד בשוק החופשי אלא בשוק המוגן דרך סל שיקום(שאין לי כרגע) ומכתב חדש שאומר שאני לא מסוגל לעבוד בגלל דיכאון והפרעות אישיות ועוד כמה דברים נפשיים ושאיבדתי את הכושר להשתכר.

אז למה לעזאזל מתנכלים, כאילו מה הם רוצים שאוותר על הקצבה היחידה שכרגע אני חי איתה? בלי הקצבה הזאת לא יהיה לי כלום..

מה עליי לעשות?

אפשר להגיש סירוב ואז ערר על הסירוב ולרשום שם מטעמי בריאות ולהסביר להם?

הם יקבלו את הטענה שלי?

כי באמת קשה לי לצאת בחוץ וכל רגע שאני בחוץ רק מחמיר את הבעיה שלי ואני פוחד שאני אצטרך לחזור לאשפוז.

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!