{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - RE: שמירת הריון על סימפיזיוליזיס
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
12/03/2019 16:24
שמי ליטל ואני בשבוע 38 +1
לידה שניה
סובלת כבר חודשיים מסימפוסייליסיז.
אושר לי על זה שמירת הריון.
אז אספר לכם איך זה התחיל....
לפני חודשיים התחילו כאבים באיזור האגן במפשעות והרגליים מה שגרם לי לאי נוחות בישיבה ,לא יכולתי לשבת הרבה זמן כי אחר כך לא הייתי מצליחה ללכת וסבלתי מכאבים...הלכתי לרופא נשים שאמר לי ללכת לאורטופד מפה לשם הביאו לי המלצה לשמירת הריון בעקבות הכאבים ההעזים שהיו לי .
בשבוע וחצי האחרון חל החמרה קשה באופן ההליכה שלי מה שהביא אותי למצב שאיני יכולה ללכת כלל ולא לדרוך על רגל ימין.
בעלי הביא לי קביים כדי שאתנייד כמה שניתן בבית זה לא עזר..
השבוע ביום רביעי הגעתי למצב שאני לא יכולה לעמוד על הרגלים ולא ללכת.
בעלי הרים אותי לאוטו אמר לי הולכים לבית חולים ונבקש זירוז כי ככה את לא יכולה להמשיך.
מציינת שכל יום אני רק יושבת ובוכה מכאבים.. כלום לא עזר לא פיזיוטרפיה, לא כדור פיזיו, לא הליכה פשוט כלום.
אז יום חמישי בבוקר מגיעה לבית חולים בעלי מוריד אותי ומביא לי כסא גלגלים, לוקח אותי למיון יולדות, אומרת לרופאה שאני לא יכולה לזוז , לא ללכת סובלת מסימפזיוליסיס חמור ביותר.
היא אמרה טוב נאשפז אותך ונתחיל זירוז( הייתי בשבוע 37+6 ) שמו לי פרופס שאמור לגרום לצירים זה משפיע עד 24 שעות .. בזמן הזה התחילו לי קצת צירים ...
מסתבר שבעקבות הצירים התחיל לאט לאט לעבור לי הכאבים ברגליים ופתאום התחלתי ללכת ... ממש ככה.. התחלתי ללכת מה שלא יכולתי מתחילת השבוע...
אז צירים מקלים על הכאב...
מפה לשם ...אני עכשיו בבית כי לא היה התקדמות עם הצירים ובגלל שהתחלתי להרגיש טיפה יותר טוב והתחלתי ללכת ( עדיין עם כאבים אבל נסבלים כמה שאפשר) בקשתי להשתחרר הביתה ושיגיע זמנו של הבונבון שלי לצאת החוצה הוא כבר יראה את אותותיו.
גם הרופאים שם אמרו לי שמי שסובלת מסימפו.. הלידה תיהיה יותר קלה כי האיזור שם גמיש בעקבות ההתרחבות של האגן.. גם מפצה איכשהו על הכאבים.

אז מקווה שהכאבים לא יחזרו עד הלידה ואוכל להחזיק מעמד עוד שבועיים...

מקווה שזה יעזור לנשים אחרות

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!