{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - למה כל כך קשה למצוא עבודה...
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
05/02/2019 22:01
שלום אנשים יקרים, אני מאוד אשמח אם תגדישו לי כמה דקות בכדי לקרוא את מה שעל ליבי, כי אולי זה יכול לעזור לי ולעוד כמוני. תודה
אני מדריכת מערכות מידע בזה 10 שנים עם הרבה ניסיון.. ולא, אני לא בת 20 ולא 30, אלה מתקרבת לגיל הפנסיה
אתמול הייתי בראיון עבודה - ונשאלתי האם אני לא בפנסיה... אמרתי שלא. המראיין התלהב מהניסיון שלי - אבל לא קבלתי את התפקיד
היום הייתי בראיון אחר, אחרי שיחה רק לפני יומיים בו האישה סיפרה לי על התפקיד. היום שהגעתי היא התחילה לדבר איתי על תפקיד אחר - לא הדרכה אלה במוקד, ושאלה כמה פעמים אם יש לי בעיה אם זה, ושעובדים שם בני 20+ והאם זה בסדר מבחינתי
היה לי ברור שברגע שהיא ראייתה אותי התפקיד שונה
שיהיה ברור, אני כל כך אוהבת את תחום ההדרכה, נותנת את הנשמה שלי לכל אחד, ולא מבינה למה הגיל צריך להיות מכשול
כולנו יכולים להיות במצב של חיפוש עבודה בגיל מבוגר. זה לא שאני מחפשת עבודה בתחום הבנייה שדורש יכולת פיזית גבוהה, אלה בתחום הנתינה והרגש
אז בבקשה אנשים יקרים, שאתם מראיינים אנשים, אל תסתכלו על הקנקן, אלא במה שיש בתוכו - יכול להיות זהב
תודה על זמנכם

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!