{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - בעיה שמצריכה עזרה שלכם!
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
14/03/2018 17:59
שלום,

מעוניין להתייעץ בנוגע לבעיה שאיתה אני מתמודד כבר חודשיים ולא זוכה למענה הוגן ולפיתרון משום גוף שאליו פניתי.

עבדתי במשך 6 שנים בבית מלון שהיה מנוהל ע״י חברת ״הרטן מלונאות ונופש בע״מ״ (שהייתה בכינוס נכסים) וסיימתי את עבודתי שם לפני 10 שנים.

אני מעוניין לשחרר את כספי הפיצויים והפנסיה שהצטברו בקרן שלי ע״י המעסיק הנ״ל ושמורים לי בחברת הביטוח ״מגדל״.

בחברת הביטוח ״מגדל״ נאמר לי שחברת ״הרטן מלונאות ונופש בע״מ״ שינו את שמם ברשם החברות ושמם כיום הוא ״מאיר אפרת אחזקות בע״מ״ ועל מנת שאוכל לשחרר את הכספים שמגיעים לי אני אצטרך להוציא טופס מרשם החברות שמוכיח שהחברה שינתה את שמה. פניתי לרשם החברות, שילמתי כסף כדי לקבל את הטופס הנ״ל ושלחתי אותו למגדל.

במגדל החליטו שזה לא מספיק להם ושאני צריך לגשת עם טופס ״העברת בעלות מהמעסיק למבוטח״ למאיר אפרת אחזקות בע״מ ושאני צריך להחתים אותם על הטופס ושרק לאחר מכן אוכל לקבל את הכספים שמגיעים לי.
הבעיה היא כזאת... הצלחתי להשיג חמישה מספרי טלפון שלכאורה שייכים למאיר אפרת אחזקות בע״מ כדי שאוכל לפנות אליהם בנושא אבל... מספר אחד איננו מחובר, המספר השני מוביל אותי למשרד עורכי דין שלא מבינים מה אני רוצה מהם וניתקו לי בפנים, ובשלושת המספרים הנותרים אני לא זוכה למענה כבר ימים ארוכים! לצערי בפרטי החברה שברשם החברות גם אין כתובת מייל שאני יכול לפנות אליהם. כך שבשורה התחתונה יש בישראל חברה רשומה ופעילה שמשום מה אין שום דרך ליצור איתם קשר.

ב״מגדל״ מסרבים להבין את העניין ומתעקשים על חתימה שלא ברור מהיכן אני יכול להשיג!

מה עליי לעשות?

גל.

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!