{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - הלנת שכר
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
21/10/2017 14:30
אני עובדת במקום פרטי. שכל חודש מעכבים לי שכר בשבוע וכמו עכשיו כמעט 10 ימים. אני כבר עובדת עצות לא יודעת מה לעשות. כבר רבתי עם המנהלת שלי מפתיחה דברים משקרת בפרצוף. והכי גרוע אני לבד במערכה. זה מקום קטן. ואפילו כמה העובדות שעובדות איתי . התרגלו קיבלו את רוע הגזרה מוותרות ולא משתפות פעולה. לפטר אותי היא לא רוצה. לפנות לבית הדין. זה בירוקרטיה שלמה. לוקח הרבה זמן לקבל תשובה מהם אם אני זכאית לעזרת אורך דין דרך המדינה. והיה וקרה מנסיון בעבר חד פעמי שהם חלק מהם ממש לא נחמדים. ולא נותנים הרגשה שהם איתך האזרח שעובד אצל מעביד על מנת לקבל זכיות חוקיות במדינה. אשמח לעזרה וכיוון אחר ותהליך יותר מהיר לטיפול. אני כבר עובדת שנה וחודשים. גם שכר יסוד היא לא שילמה לי כמו שסיכמנו מהתחלה. וגם הבראה הלינה לי בשכר. אבל זה טיפלתי לבד וקבלתי מה שמגיע לי. ככה היא אפשר לעבוד ולשרוד ולחיות טוב עם מעסקים כאלה. ובנוסף היא גם שומרת מצוות. זה שלה לא נכנס כסף לעסק והיא לא יודעת לנהל אותו זה לא בעיה שלי. לא קל לי להתמודד עם זה לבד. וכמובן שאני מחפשת מקום עבודה אחר. אבל זה תהליך ארוך למצוא עבודה טובה לטווח ארוך ואמין. רוצה לציין שעוד לא ניתקלתי במקרה כזה. וזה פעם ראשונה. אשמח מאוד ליעוץ תודה ושבוע טוב.

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!