{if 0} {/if}

הכירו את עורך הדין ארז רייפנברג המתמחה בייצוג עובדים בהליכי פירוק חברה בשל קשיים כלכליים, לצורך מיצוי זכויות העובד/ת...
ייצוג עובדים בעת פירוק חברה ומומחיות בדיני עבודה: עו"ד ארז רייפנברג
×
x

כלים לחיפוש עבודה

עורך דין ארז רייפנברג: ייצוג עובדים בפירוק חברות ודיני עבודה

דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 (1) דירוגים | דירוג ממוצע (5)
5 stars - based on 1 reviews
Hebrew

עורך דין ארז רייפנברג הנו נוטריון, מתמחה ועוסק מזה שנים רבות בתחום דיני העבודה ובליטיגציה אזרחית-מסחרית, ובכלל זה מתמחה בייצוג עובדים בהליכי חדלות פירעון (פירוק ופשיטת רגל) ומונה פעמים רבות על ידי בתי המשפט כמנהל מיוחד לבדיקת תביעת חוב עובדים.

עו"ד רייפנברג ייצג בהצלחה לאורך השנים מאות תובעים בתיקים מתוקשרים ומורכבים וסייע ללקוחותיו למצות את מלוא הזכויות המגיעות להם לאחר פירוק החברה.

עו"ד רייפנברג חבר בלשכת עורכי הדין מאז שנת 1995. בהשכלתו, סיים עו"ד רייפנברג תואר ראשון במשפטים ותואר שני במשפט מסחרי (בהצטיינות) באוניברסיטת תל אביב ואוניברסיטת ברקלי בארה"ב. כמו כן, עו"ד רייפנברג חבר באגודה למשפט העבודה ובוועדת דיני עבודה של לשכת עורכי הדין.

את דרכו החל עו"ד רייפנברג במשרד מוביל בדיני בנקאות, פירוקים וכינוס נכסים, בו רכש את הכלים למתן ייצוג יסודי, מקצועי ויצירתי בתחום הליטיגציה המסחרית וחדלות הפירעון.

בחלוף ארבע שנים יצא עו"ד רייפנברג לדרך עצמאית והחל לעבוד במשרד יחד עם אימו, עו"ד אורה לוין-סלע, העוסקת שנים רבות בתחום דיני העבודה וכיום הוא שותף ובעלים במשרד עורכי דין לוין-סלע, רייפנברג.

ניסיון עשיר בייצוג עובדים בעת פירוק חברות

לא אחת נקלעות חברות ו/או מעסיקים פרטיים, להליכי חדלות פירעון - פירוק או פשיטת רגל.

הגם שבמצבים אלו מרבית הנושים נותרים ללא כל הגנה ולא זוכים לקבלת הכספים המגיעים להם, דווקא העובדים מוגנים וזכאים, במגבלות שונות שנקבעו בחוק, לקבלת גמלה מהמוסד לביטוח לאומי, הכוללת את סכום חוב שכר העבודה לשנה האחרונה (כולל הבראה וחופשה), ואת חוב פיצויי הפיטורים, זאת עד תקרה העומדת נכון להיום על הסך של 114,114 ₪ וכן לתשלומים לקופות הגמל של העובד עד לתקרה של 17,556 ₪.

הכלל בנוגע לעובדים בעת חדלות פירעון ו/או לעת פירוק החברה הוא כי מתן צו חדלות פירעון (צו פירוק) כמוהו כמתן הודעת פיטורין על כל המשתמע מכך. על כן, לעובד במקום העבודה, הזכות והיכולת לברר אודות מצבו הכלכלי של המעסיק.

לכן על עובדים להיות ערניים למצבה הכלכלי של החברה, בעיקר כאשר ישנם איחורים בתשלום שכר עבודה, קיצוצים נרחבים או הליכי פיטורים ו/או בכל מקרה אחר בו מתעורר חשש כי מעסיק מצוי בקשיים.

במקרים כאלה מומלץ לעובדים, בין אם בדרך של התאגדות או בין אם כפרטים, וללא דיחוי, לבחון את התנהלות החברה והסיבות שהביאו למצבה ולהיוועץ בעניין עם עורך דין לשמירת זכויותיהם.

במצבים אלו רצוי כי העובדים יפנו לעורך דין המתמחה בדיני עבודה ובחדלות פירעון לצורך בחינת המקרה וקבלת סיוע וליווי משפטי הולם ובמידת הצורך, הגשת תביעה למתן צו לחדלות פרעון /פירוק והגשת תביעת חוב.

עו"ד רייפנברג מייצג עובדים בעת פירוק חברות בתביעות מול המוסד לביטוח לאומי, במטרה להשיג עבורם את מקסימום הגמלה המגיעה להם בהתאם לחוק.

בנוסף, היות וכיום למוסד לביטוח הלאומי הסמכות לבחון את תביעת החוב שהוגשה ולהחליט אם הוא מקבל אותה במלואה או בחלקה או אף דוחה אותה, קיימת חשיבות לליווי התהליך מראשיתו ע"י עורך דין הבקיא בתחום ואף לבחון, לאחר קבלת החלטת הביטוח הלאומי, אם אין צורך לערער על החלטה זו.

ייעוץ משפטי אישי מעו"ד ארז רייפנברג

מאחר ולאחרונה אנו עדים ליותר ויותר חברות ומעסיקים שנקלעים לקשיים כלכליים ולהליכי חדלות פירעון, אנו מציעים לכל עובד הרוצה לוודא כי זכויותיו לא נפגעות, לבחון את מצבו וזכויותיו במקרים אלו, לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מקצועי ואישי - ויפה שעה אחת קודם.

עו"ד רייפנברג דוגל בשקיפות מלאה מול הלקוח ומתמחה בייצוג בתיקים כאמור בצורה הטובה ביותר, כדי להביא לסיום מהיר ויעיל של התביעה, תוך הקפדה על האינטרסים של העובד.

פורטל זכויות העובדים בחר לשתף פעולה עם עו"ד רייפנברג לאור ניסיונו הרב בייצוג תובעים שעבדו בחברות שנקלעו להליכי פירוק ולאור הישגיו המרשימים בתביעות שהגיש לאורך השנים.

עובדים ועובדות אשר זכויותיהם נפגעו, מוזמנים לפנות להתייעצות אישית עם עורך דין ארז רייפנברג.

חייג/י עכשיו לשיחה אישית: 072-336-0524


עדכון אחרון: 02/12/2019 11:12   
תגיות בעמוד:   מידע לעובדים    טיפים לעובדים   
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
כתבות והודעות בפורום
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!
ccccc