{if 0} {/if}

שאלה בנושא רופא תעסוקתי - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
רופא תעסוקתי - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
17/03/2024 03:01
ב"ה
שלום ותודה רבה על העזרה!

נתונים:
הנני מורה ונפצעתי בתאונת עבודה, שבר מורכב בקרסול, כאבים בגב, ברכיים וכו'
עדיין נמצא בתהליך של בירורים ובדיקות.
ייתכן כי יפנו אותי לאמאריי עמוד שדרה וקרסול.

קיבלתי תאונת עבודה ל3 חודשים.
ברצוני לחזור כבר לאחר חודשיים בגלל המצב הנפשי, קשה להיות ככ הרבה זמו בבית אך לא אוכל לעבוד בעמידה וכל היום. עדיין עם קביים.

השאלות:
א. האם עליי לפנות לרופא תעסוקתי דרך הקופה כדי לחזור לפני הזמן ועם הגבלות?
ב. בהנחה שרופא כותב לי הורדה ל50 אחוז משרה גם לאחר תום 3 ימי תאונת העבודה. האם משרד החינוך חייב להוריד לי את היקף המשרה (דבר שאיני רוצה) או במידה ואני "מסתדר" עם המנהל - אני יכול להמשיך במשרה מלאה?
ג. במידה והממצאים של הרופא התעסוקתי אינו מוצא חן בעיניי. (הפחתת משרה באופן משמעותי) האם אני חייב להביא את המסמך למשרד החינוך? הרי אני פניתי מעצמי לרופא התעסוקתי ולא הם חייבו אותי לפנות?
ד. מה לגבי הקשר בין רופא תעסוקתי לבין תביעה לנכות שתהיה בעתיד לגבי קביעת דרגה? האם העובדה שאני פונה לרופא תעסוקתי עוד קודם תום תאונת העבודה זה בסדר? האם למשל הרופא כותב ירידה להיקף משרה של 50% זה מועיל לאשש את תביעת נכות לביטוח לאומי?
תודה!
02/04/2024 12:57
יש לי 66 אחוזי נכות ב.לאומי לצמיתה אך איני מקבלת קיצבה מאחר ששכרי גבוהה כרגע מצבי הבריאות החמיר יש לי פגישה עם רופא תעסוקה אם יוחלט עבורי על אי כושר האם אוכל לתבוע את חברת הביטוח ולקבל פנסיה כל חיי יש לציין שאני בת 62 וכרגע לא מקבלת קצבת זיקנה האם אוכל גם לקבל נכות כללית? האם זה בסדר להגיע לרופא תעסוקתי ?האם אני חייבת עו"ד? תודה רבה

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: רופא תעסוקתי - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!