{if 0} {/if}

שאלה בנושא האם מדובר בהלנת שכר? - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
האם מדובר בהלנת שכר? - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
18/01/2021 12:39
שלום אשמח להכוונה מה לעשות במקרה הנל (הלנת שכר). קצת ארוך אז אתחיל מהסוף.. לא קיבלתי שכר עבור יומיים עבודה ומתלבטת את המשך ההתקשרות עם המעסיק -משרד החינוך.
לפרטים.
אני גננת עובדת משרד החינוך. השנה בשבתון ועובדת על תקן מחליפה בהתאם לפניות הפיקוח. כשאני עובדת על גננת הגן לדווח במערכת של משרד החינוך על העדרותה ועל עבודתי כממלאת מקום ועל חשב השכר לאשר.
שני גנים בהם החלפתי בחודש דצמבר הגננות דיווח אך הדיווח לא מופיע ולא קיבלתי את שכרי ב10.1.
בשיחות עם מוקד השירות של משרד החינוך נאמר לי שעל הגננות להכנס שוב למערכת ולדווח. הן עשו זאת. בשיחות אחרות נאמר לי שעליהן ליצור קשר עם מנהלת יישומים טלפונית. עשו זאת. בכל פעם הדיווחים לא מאושרים.
פניתי מספר פעמים לחשבת השכר והיא הפנתה אותי להגיש שוב פנייה מקוונת באתר. עשיתי כך ולא התקבלה תשובה. הגשתי שוב דרך הפורטל של עובדי ההוראה אבל הפניות לא מועברות אליה ונסגרות עלי נציגים שלא מבינים על מה מדובר.
פניתי למפקחת מספר פעמים שאמרה שתפנה לחשבת השכר וטרם עשתה זאת.
אני אובדת עצות. הייתי אמורה לקבל את השכר ב10 לינואר ואם מתקנים את הדיווח עד ה20 לינואר אני עוד יכולה לקבל את השכר ב1.2. כנראה שזה גם לא יקרה.
האם מדובר בהלנת שכר???
מה עלי לעשות?
התעלמות מוחלטת של כל הגורמים והעברת אחריות מאחד לשני.
תודה מראש

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: האם מדובר בהלנת שכר? - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!