{if 0} {/if}

שאלה בנושא הרעת תנאים - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
הרעת תנאים - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
31/10/2020 14:32
לא מזמן התפטרתי מעבודתי עקב הרעת תנאים מוחשית שהייתה.
אני אספר קצת נפצעתי בעבודה ואם הזמן לא יכולתי להמשיך לתפקד בתור מלקטת אז ביקשתי לרדת ולעשות רק שיחות טלפונים.
באותה תקופה הייתי איתי עוד בחורה שנפצעה.
אציין ואומר שאני והמנהל היינו ביחסים לא טובים וכל הזמן חיפש אותי על קטנות, היה עוקב אחרי בהפסקות, עוקב אחרי שהייתי מביאה דברים להזמנה, עוקב אחרי אם הייתי הולכת לבית וכל הזמן היינו רבים.
שהוא ראה שהורידו אותי לקופות הוא לא קיבל את זה ואמר שאני ממשיכה ללקט למרות הפציעה והצליעה שלי שטענתי מולו שאני יביא אישור רפואי נאמר לי: "אם את מביאה אישור את מפוטרת" אני רק אציין פה שהשניה שנפצעה המשיכה לעבוד רגיל בקופות ופניתי למנהל ואמרתי לו למה אתה מאשר לה הוא טען היא צולעת ואני מחליט שהיא נשארת זה החלטה שלי.
לאחר זמן הוחלט גם שמי שמנהלת שיחות תבוא בשעה 9 ככה הוא אמר לי בשיחה אישית שאני יגיע למשמרת ב9 ואני נשארת עד הסוף.
שהגעתי ב9 ראיתי שהשניה שעושה איתי שיחות נמצאת שאלתי אותה מתי הגעת והיא אמרה ב7 אמרתי לה המנהל עידכן על שינוי היא אמרה לי שאין דבר כזה ולא קיים.
באותו יום לא נגמרה המשמרת והוא החליט ךשחררר רק אותי מוקדם למרות שבחוזה כתוב 8 שעות עבודה.
ובעקבות תקופה ארוכה של ריבים והשפלות והתנהגות כזאת מצידו החלטתי להתפטר השאלה שלי היא כזאת האם אני יכולה לפנות הלאה לגבי כל ההתנהלות שנוצרה, בנוסף אציין שאני בתביעת עבודה עקב פציעה וקרע בברך שנוצר.
אשמח לתשובה.

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: הרעת תנאים - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!