{if 0} {/if}

שאלה בנושא מרגישה ממש כלואה - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
מרגישה ממש כלואה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
16/08/2020 10:31
אני עובדת בסניף של רשת די מוכרת במשך קצת יותר מארבע שנים (אני בין הויתקים בסניף, התחלתי לעבוד בו עוד לפני שהסניף נפתח ללקוחות). כשהתחלתי לעבוד החתימו אותי על חצי משרה, 6 ימים בשבוע ו6 שעות ביום. כעבור שנה התחלתי ללמוד ובהסכם ביני לבין המנהל אז הוא אישר לי לעבוד 3 ימים בשבוע, וכשאני יוצאת לחופש אני חוזרת לעבוד 6 ימים בשבוע.
מאז כל שנה החליפו לנו מנהל חדש, לכל מנהל הסברתי שאני סטודנטית והשעות שלי נשארו אותן שעות.
בשנה האחרונה הגיע מנהל שפחות הסתדרתי איתו, האווירה בחנות לא הייתה נעימה. כשכולם חזרו מחל"ת אני הייתי היחידה שהוא לא קרא לה לעבוד. הייתי צריכה לרדוף אחריו במשך שבוע כדי לדעת מה קורה איתי.
הסברתי לו שהייתי שמחה לעזוב אבל אני לא יכולה להרשות את זה לעצמי כלכלית ואשמח אם הוא יפטר אותי כי אני זקוקה לפיצויים ודמי האבטלה, הוא הסכים ואחרי כמה שבועות הכחיש.
התחלתי לזלזל בעבודה, איחרתי, הברזתי בדקה התשעים ממשמרות, והסתובבתי עם הפלאפון.
שבוע שעבר הגיע מנהל חדש והחליט ל"העניש" אותי, השבוע הוא נתן לי רק 2 משמרות במקום 6.

האם מדובר בהרעת תנאים? הבנתי שגם "יבוש" עובד במשרה חסרת תוכן עד שיתייאש ויעזוב נחשב הרעת תנאים,האם בזה מדובר? שני המנהלים יודעים שאני רוצה לעזוב, אמרתי להם את זה ישירות.
יש להם לפחות 3 עובדים מעבר למה שהחנות צריכה ואין להם בעיה לתת לי רק 2 משמרות בשבוע כשהרי כל עובד חתום על שש ימים בשבוע, כלומר - הם לא באמת צריכים אותי, הם רוצים להתיש אותי כדי שאקום ואתפטר בעצמי.
איך אני יוצאת מהמקום הזה? אני ממש מרגישה כלואה שם.

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: מרגישה ממש כלואה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!