{if 0} {/if}

שאלה בנושא אי שיבוץ מחדש לאחר תאונת עבודה - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
אי שיבוץ מחדש לאחר תאונת עבודה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
26/07/2020 13:10
שלום לך
אני עובד כמאבטח בחברת מודיעין אזרחי ואני אבטחתי במשך 12 שנה בתחנת משטרה. אחד התנאים בעבודה הזו היא לבצע בוחן כושר כל שלושה חודשים. לפני שנתיים עברתי תאונה שגרם לי לכשול בבוחן כושר והייתי מוכרח לבצע את המבחן שוב תוך 30 יום. אני הזכרתי את החברה שאני צריך לבצע את המבחן שוב אך האחמ"ש שלי דחה את מועד חדש של המבחן בטענה שיש חוסר בכוח אדם. כמעט שנתיים אני עבדתי ללא לבצע בוחן כושר אז הגיע את הוירוס הקורונה. בגלל המצב במדינה בוטל הרכבות וכל במאבטחים ברכבות באזור תל אביב הפסיקו לעבוד במקום ועברו לעבוד בפרויקט המשטרה. יש לציין שמאבטחי הרכבות בגוש דן הם עובדי מודיעין אזרחי. פתאום המנהל סניף קרא לי להגיע לסניף לדון בהמשיך עבודתי בתחנת משטרה. בדיון המנהל סניף הסביר לי שבגלל שלא בוצעתי מבחן כושר לפי הדרישה של המשטרה אני חייב להפסיק לעבוד בפרויקט המשטרה. הוא הציע לי לעבוד בתחום אחר במשך חודש להתאמן ולעבור את הקורס אבטחה חדש. אני ביקשתי לקחת חופש בתשלום במשך חודש על מנת שאני יכול להתאמן כמו שצריך אך הוא דחה את בקשתי ובסוף הגענו להסכמה שאני יכול לקבל שבועיים חופש בתשלום ולאחר מכן עובר לאגף אחר עד שאני מוכן לבצע את הקורס החדש. יש לציין שבמהלך 20 שנה אני מתנדב במשטרה. במשך החופש שלי אני התנדבתי במשטרה ושברתי את הקרסול שלי ולא הייתי מסוגל לעבוד או להתאמן ובסוף השיקום הייתי מוכרח לפי דרישת משרד הבריאות להיכנס לבידוד. בסוף החופש מחלה והבידוד אני יצרתי קשר עם האחמ"ש שלי וביקשתי ממנו לשבץ אותי מחדש באגף שלא דורש ממני לבצע קורס חדש אצל המשטרה. זה היה לפני שבועיים ועדיין לא שיבצו אותי למקום עבודה. לטענתו של האחמ"ש שלי שאין לו עבודה בשביולי. אני חייב לעבוד. לא היה לי הכנסה מ23/5/2020. מה הזכויות שלי בעניין זה?

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: אי שיבוץ מחדש לאחר תאונת עבודה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!