{if 0} {/if}

שאלה בנושא פוטרתי. כמו הרבה אחרים, אבל... - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
פוטרתי. כמו הרבה אחרים, אבל... - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
22/03/2020 09:07
שלום.

פוטרתי ממקום עבודתי שבו עבדתי למעלה משנה ולאחר 11 יום התחלתי לעבוד במקום עבודה חדש אולם, בגלל מגפת וירוס הקורונה עבודתי במקום החדש הופסקה לאלתר שלזכותי בסה"כ 4 ימי עבודה.

נרשמתי לאתר של לשכת התעסוקה לאחר מכן, הגשתי תביעה לדמי אבטלה באתר של ביטוח לאומי (באיזור אישי) בו ציינתי את פרטיו של המעסיק הראשון וצרפתי תלושי שכר, טופס 1514 ואת מכתב הפיטורין אולם, את פרטיו של המעסיק השני לא ציינתי כלל שכן, אין לי כל מכתב פיטורין או טופס בו הוא מאשר כי אני יוצא לחל"ת, ולמעשה רק מלאתי טופס 101 (באתר של ביטוח לאומי יש לצרף טפסים רלוונטיים עבור כל מעסיק).

חשוב לי לציין, כי בתאריך בו נרשמתי לאתר של לשכת התעסוקה כבר לא הייתי מועסק במקום העבודה החדש (עבודתי שם הופסקה לאלתר) וכמו כן, זה מצוין גם בתביעה שהגשתי באתר של ביטוח לאומי.

רציתי לדעת אם העובדה שלא ציינתי את פרטיו של המעסיק החדש בתביעה מהווה בעיה במידה ומאוחר יותר יגיע דיווח לביטוח לאומי על 4 ימי העבודה שעבדתי החודש? והאם זה עלול לבטל את זכאותי לדמי אבטלה מביטוח לאומי?

אודה לתשובתכם.

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: פוטרתי. כמו הרבה אחרים, אבל... - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!