{if 0} {/if}

שאלה בנושא קשה לי מאד בעבודה - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
קשה לי מאד בעבודה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
10/02/2020 09:31
בוקר טוב שאלה

אני עובדת קרוב ל-3 שנים במקום עבודה תפקידי סגן מנהל. חזרתי לפני חודשיים מחופשת לידה. הגיע מנהל חדש ופשוט שלל אותי מרגע הראשון שהגעתי .

הוא כל פעם מנסה לגרום לי לרדת מהתפקיד כי ישלו עובד שלו שהוא רוצה אותו בתור סגן .

אני בהריון הודעתי ל2- מנהלי אזור ישר איך שגיליתי כי הבנתי שהמנהל שלי יגרום לי לררדת מהתפקיד. היה לנו כמה שיחות איתו ומנהלי אזור כי כל פעם הוא מחפש אותי זה הגיע למצב שאני כל יום בוכה בגללו.

ביום חמישי אחרון זה היה השיא הוא קרא לי לשיחת הזהרה לפני שימוע ! ואמר את כל הדברים שאני לא מתאימה לתפקיד , כי כל פעם שזה מגיע שאני צריכה להיות במשרד ולעשות את הקשור לתפקידי הוא נותן לעובד שלו לעשות הכל . אפילו באותו יום הוא לקח אותו לבנק ואמר לי שצריכים להכיר אותו שם כדי שיתנו לו פריטה במקרה והמנהל לא יהיה בסניף.

והוא פשוט עובד רגיל ולא מעבר לזה ואני נשארתי בסניף.

ואחרי השיחה שלי הוא נתן לעובד הזה את המכתבים שלי לקרוא והעובד הזה יודע על השיחה הזאת (יש מצלמות בטלפון וראיתי הכל) וזה ממש ממש לא היה צריך להגיע לזה שעובדים רגילים יודעים על כך.

אני הוצאתי מחלה ולא רוצה לחזור לעבוד בתנכים כאלה שכל היום הוא מתעלל בי.

אני בהריון לא קל בכלל עם סכרת ובעיות בגב.

מה לעשות ? זה שהוא הראה את המכתב שלי לעובד זה עבירה על החוק?

אני לא מוכנה יותר כל יום לחזור מעבודה בוכה תעזרו לי בבקשה מה לעשות .

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: קשה לי מאד בעבודה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!