{if 0} {/if}

שאלה בנושא יש לי קייס כאן? - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
יש לי קייס כאן? - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
29/01/2020 10:08
במאי 2019 בעקבות שביעות רצונה של ההנהלה העלו לי את השכר בסיס ל6500 לא כולל שעות נוספות והעבירו את החוזה שלי לשעתי
בספטמבר 2019 בגלל היותי שנה בחברה העלו לי את השכר בסיס ל7000 לא כולל שעות נוספות. עד מאי 2019 השכר שלי היה 5500 + 1000 שקל והחוזה שלי היה גלובלי.
כשהתלוננתי על השכר שלי מול הביצועיים שלי זימנו אותי לשיחה לתיאום ציפיות בו לא התנגדתי לחזרה לגלובלי אך ביקשתי שהשכר יהיה בהתאם. אתמול נודע לי שללא הסכמתי (לאחר שדיברתי עם המנהל והוא לא אמר לי את סכומי הכסף אלא רק החזרה לגלובלי) הורידו לי את השכר בסיס שוב ל6500, 500 שקל יהיו למכסה של 14 שעות נוספות ונתנו לי תוספת הזויה לנסיעות ובמקום 213 משלמים לי 500 למרות שבשיחה ההיא מול ההנהלההבהרתי להם שאינני מעוניינת ואינני זקוקה לתוספת נסיעות. וכך הם כביכול משלמים לי את אותו הסכום של 7000 ברוטו אך השכר בסיס שלי ירד וכך גם ירדו התשלומים של החברה על זכויותיי הסוציאליות כי כל מה שהמעסיק מפריש הינו אחוזים מהשכר בסיס ולא כל השכר כולל.

האם מדובר בהרעה בתנאים? אני מעוניינת עוד היום לתת להם מכתב התראה לפי פיטורים בו אני מודיעה שיש הרעה בתנאים ולתת להם הזדמנות לתקן את זה. במידה וכן, כמה זמן אני צריכה לתת להם לתקן את ההרעה?

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: יש לי קייס כאן? - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!