{if 0} {/if}

שאלה בנושא מבקש תשובה למספר שאילות הקשורות לדיני עבודה , שעות עבודה, הפסקות מנוחה ושעות נוספות: - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
מבקש תשובה למספר שאילות הקשורות לדיני עבודה , שעות עבודה, הפסקות מנוחה ושעות נוספות: - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
24/01/2020 10:13
שלום רב
אני עובד חודשי, שכיר, שעובד בשכר בסיס + פרמיה במכירות ציוד מהמשרד והשטח (לסוציאליות משולם לי עבור הבסיס + הפרמיה).
מבקש תשובה למספר שאילות הקשורות לדיני עבודה , שעות עבודה, הפסקות מנוחה ושעות נוספות:
1. שעות עבודה חודשית – אני עובד בכול יום מי 8.00 ועד שעה 17.00 חמישה ימים בשבוע ויום שישי מי 8.00 ועד 12.00.
שזה בחודש של 31 יום שווה ל 223 שעות ועם שעות התקן בתלוש השכר הם 182 שעות יוצא שאני עובד יותר 41 שעות בחודש (מה עם החוק של 42 שעות שבועיות ).
שאלתי:
2. האם המעביד צריך לשלם שעות נוספות ( כיום לא משלים לי שעות נוספות) ?
3. המעביד מדי חודש בתלוש השכר משלם לי 1,500 שקל לפי סעיף בשכר "שעות נוספות גלובלי על חשבון מכירה" .
אבל מקזז את 1,500 שקל מהפרמיה שלי מדי חודש בחודשו (לפי דעתי זה "עבודה בעיניים") למשרד העבודה להראות להם שמשלם שעות נוספות אך בפועל מקזז לי אותם מהפרמיה (כמובן שלא רואים את הקיזוז בתלוש) תשלום/קיזוז זה של 1,500 שקל בתלוש השכר מבוצע החל ממשכורת מאי 2018 . ?
4. האם המנוחה ביום של 45 דקות הם על חשבון העובד או המעביד לפי השעות שאני עובד ?
5. אני גם עובד במכירות מחוץ למשרד האם מגיע לי אשל וכמה כאשר אני בעבודה מחוץ למשרד ?
6. הפסקת עבודה ביום שישי – אם אני יבקש מהמעביד להפסיק לעבוד ימי שיש גם אז שעות העבודה החודשיות שלי בחודש של 31 יום הם : 207 , שעות התקין החודשיות בתלוש השכר הם 182 שעות גם אז יוצא שאני עובד 25 שעות יותר ?,
7. הודה לתשובותיכם

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: מבקש תשובה למספר שאילות הקשורות לדיני עבודה , שעות עבודה, הפסקות מנוחה ושעות נוספות: - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!